שאלות ותשובות בנושא ג'קוזי

שאלות ותשובות בנושא ג'קוזי

למה כדאי לרכוש ג'קוזי?

ג'קוזי הוא כיף אמתי והוא משמש למטרות שונות של הנאה ופנאי ואף לרחצה. ג'קוזי טוב מאד לשהייה בו בלילות חורפיים עם בן או בת הזוג כאשר הגשם הקר מטפטף מלמעלה ואתם נמצאים באמבט החם, אוחזים שתי כוסות יין, ג'קוזי טוב למסיבות חברים בחצר בימות הקיץ ומהווה אטרקציה חברתית, ג'קוזי נתפס כסמל סטאטוס ומשדרג את כל מראה הבית המרפסת או הגינה, ג'קוזי נוח לרחיצה במקום נרחב כמו גם טוב באופן פרקטי לרחיצתם של הילדים. כמובן שאם ברשותכם צימרים להשכרה או מתחם ספא את מוכרחים שיהיה לכם ג'קוזי, זהו סטנדרט שאי אפשר לרדת ממנו.

שאלות ותשובות

young adult man, personnel cleaning the pool from leaves

young adult man, personnel cleaning the pool from leaves

איפה אפשר למקם ג'קוזי?

ג'קוזי ניתן למקם בכל מקום שתחפצו, בגינה, בחצר, בתוך חדר הרחצה, במרפסת בגג, ומי מביניכם שהוא בעל יאכטה, גם על דק הסירה. לא נדרש מקום נרחב בשביל התקנת ג'קוזי, גם אם ברשותכם מרפסת קטנה בלבד או פיסת גג שאינה בשימוש ניתן להסב אותם בקלות למתחם ג'קוזי נאה.

איזה סוגי ג'קוזי יש?

ישנו מבחר רב ומגוון של דגמי ג'קוזי רובם נבדלים זה מזה בכמות מקומות הישיבה שהם מאפשרים, יחד עם זאת ישנו ג'קוזי המוגבה מעל פני הקרקע וג'קוזי שהקצה שלו נעלם, ישנו ג'קוזי נייח העומד במקומו תמיד וישנו ג'קוזי נייד אשר ניתן להעביר אותו ממקום למקום לכל מיני צרכים שונים.

האם קל להחזיק ג'קוזי?

החזקתו ותפעולו הרציף של ג'קוזי דורשים התייחסות אך לא השקעה מרובה במיוחד, יש להחליף את הפילטרים של המים פעם בכמה זמן על פי התדירות עליה ממליץ היצרן ויש להשתמש בכמוסות כלור למען שמירת המים בג'קוזי נקיים וטובים לרחצה.

האם כל אחד יכול לרכוש ג'קוזי?

ג'קוזי הפך בשנים האחרונות למוצר פופולארי ביותר גם בבתים פרטיים וגם בצימרים ובמתחמי הספא, אי לכך ירד מחירו והתקנת ג'קוזי אינה כרוכה בהשקעת ממון כה רב ובהוצאה כספית גדולה אלא ניתן להשיגו במחיר שפוי ולהתקינו מבלי להוציא יותר מדי כסף ולשמור על תקציב הגיוני. כמו כן ניתן לראות מדי פעם ג'קוזי במבצע אצל חברות השיווק השונות.

שאלות ותשובות

צור קשר חייג עכשיו