אפשרויות הצללה לבית: סוככים, פרגולות ומפרשי הצללה

סוככים – הגנה מפני השמש והקור

מחפשים פתרונות הצללה לבית? אינכם רוצים לאפשר למזג האוויר להכריע היכן תשבו בחורף או בקיץ כשהשמש יוקדת וכשהרוחות חזקות? אין ספק כי פתרונות הצללה יספקו לכם את התשובה הטובה. סוככים הם הפתרון האולטימטיבי להגנה מפני השמש, הגשם והרוחות. השמש היוקדת מסוכנת בישראל וחשוב להיות מוגנים מפניה. חשיפה יותר מעשר דקות ביום לשמש, מסוכנת לאדם. סוככים יספקו צל וימנעו את חדירת השמש היוקדת, אך הם לא תמיד יבטיחו הגנה מפני הרוחות והגשמים, לכן חשוב לבחור את הסוככים בתבונה ובהתאם לצורך שלכם.

סוככים להצללה

סוככים להצללה

 

סוגי סוככים

יש סוככים שמתאימים למרפסת, לגג ולגינה, ויש סוככים שמתאימים לרכבים. יש חשמליים ויש ידניים. המחירים משתנים בהתאם לאיכות ולגודל ויכולים להגיע לאלפי שקלים או למאות שקלים. חשוב להשקיע בסוככים כדי שלא תצטרכו להחליפם כל חצי שנה. השקעה טובה בסוכך איכותי תחסוך מכם הוצאה נוספת בעתיד. אין צורך בתחזוקה שוטפת לסוכך טוב, ולכן מומלץ להשקיע בו.

סוכך להצללה של ג'קוזי אצלכם בגינה

סוכך להצללה של ג'קוזי אצלכם בגינה

 

פרגולות תלויות ופרשי הצללה

מלבד הסוככים תוכלו למצוא גם פרגולות תלויות שיצלילו את הבית. הפרגולה טובה בעיקר למרפסת, אך היא קבועה ואי אפשר להוציאה. מחירה של פרגולה מתחילה מאלפי שקלים, ולכן חשוב לשקול מה אתם מעדיפים: סוכך או פרגולה? פתרון הצללה נוסף הוא מפרשי הצללה. הכוונה ליריעות בד שנמתחות במרחב שאתם מעוניינים להצליל. מפרשי ההצלחה מגיעים בצבעים שונים ויש בהם אפקטים מיוחדים. הבעיה איתם היא בהצבתם ובהורדתם.

סוכך הצללה לבריכת שחייה פרטית או ציבורית

סוכך הצללה לבריכת שחייה פרטית או ציבורית

להתייעץ עם המתקין

כדי להתקין את הסוככים, הפרגולות או את מפרשי ההצללה, חשוב להתייעץ עם מתקין מיומן. המתקין המיומן ימצא לכם את הפתרון הטוב ביותר בהתאם לצורך שלכם. חשוב לפרוס בפניו מה חשוב לכם בעיקר וכמה כסף אתם מוכנים להשקיע. עם זאת, חשוב לערוך השוואת מחירים ולהכיר את כל האפשרויות המתאימות כפתרון הצללה לבית. סמכו על עצמכם וגם על דעתכם. מתקיני הצללה שונים יכולים להיות בעלי אינטרס כדי למכור לכם את המוצר שהם משווקים או מעוניינים לקדם, לכן מומלץ לערוך סקר שוק ולא רק של מחירים, כדי להבין לעומק את ההתקנה המשתלמת ביותר.

סוככים לבריכות ביתיות

סוככים לבריכות ביתיות