יש בריכה בבית?? אפשר להזמין מתנפח!! גם אם אין בריכה אפשר להזמין מתנפח מים עם בריכה בקצה או מתנפח רגיל לגינה או למרפסת או לחצר הציבורית!

היום כל אחד רוצה יום הולדת מיוחד עבור הילדים שלו. זה נכון שאפשר להגיע גם להוצאות אבסורדיות סתם כדי לנקר עיניים, אבל גם יש אפשרויות שהן באמת כיף וגם לא עולות יותר מכמה מאות שקלים. כשלוקחים בחשבון שרק פיתות עם חומוס מגיעות ל-500 שקל, פתאום הוצאה של 500 שקל על משחק מגניב עבור הילדים לא נשמע כל כך נורא. כמובן אנו מדברים על מתקנים מתנפחים לימי הולדת שהם המילה האחרונה בכל מה שקשור בתכנון אירועים לילדים. אם יש יום הולדת בכיתה, הביאו מתקן מתנפח עבור הילדים לחצר או לפארק, וקניתם את עולמם.

היום אפשר להביא מתקנים מתנפחים לימי הולדת בקלות, מחברות רבות, ובגדלים / צורות / טכנולוגיות שונות. הכול תלוי בתקציב, בגיל הילדים והמיקום. ממתקנים של קירות טיפוס, ג'קוזי מתנפח להשכרה, דרך דרקון או מגלשת מים מתנפחת, היום אפשר להביא את הדברים הכי הזויים, מופרכים וכיפיים עבור הילדים והם בתורם ייהנו, יוקירו תודה ויזכרו את האירוע שהרמתם עבורם לשנים רבות. השכרת המתנפחים הוא פשוט פתרון מושלם עבור כל אירוע.

כבר לא צריך ללכת לקניון

היום אפשר להשכיר מתקנים מתנפחים לימי הולדת בקלות, במחירים טובים, ולא צריך ללכת לעיר או לקניון. המשחקים שהגיעו מארה"ב לישראל בשנות ה-80 וה-90 של המאה הקודמת, נגישים היום לכל אחד כמעט, ואם אתם עושים אירוע לילדים מהכיתה זהו פתרון נהדר. תלוי בגודל המקום – אפשר גם להביא מתקן ענק. דברים מסוכנים יותר, רצוי לעשות בחוץ, בפארק למשל. אם הבאתם מתקן כלשהו, עשו זאת רק בתיאום עם חברה מקצועית, שיש לה את כל הציוד הדרוש. היא תבוא, תדריך אתכם, תקים עבורכם ותסביר לכם איך לפקח / לתפעל את האירוע. חשוב מאד לעבוד עם חברה נעימה, אחראית וכזו שאוהבת ילדים ורוצה שיהיה להם נעים וטוב תוך כדי שמירה על בטיחותם בדומה לזה שאתם משגיחים על ילדים נגד נפילת ילדים עם סורגים לחלונות ככה תאלצו להשגיח באותה מידה כאשר הם משחקים במתנפחים. עם הילדים לא מעגלים פינות!

סוגי מתנפחים

אם השתכנתם וכעת אתם רק מחפשים מתקנים מתנפחים לימי הולדת יש בגדול שני סוגים. מלאי מים ומלאי אוויר. צריך לעבור הדרכה על ידי החברה, ולפני שאתם בוחרים אחד – כדאי לבחור אותו ביחד עם הילדים. אחרי הכול הם אלו שישחקו עליו.