כשאנו מעצבים את הבית שלנו, לא נפסח על חדר האמבט, כי אם נעניק לו תשומת לב מיוחדת בעיצוב מרהיב שיהיה גם פרקטי. ניתן למצוא מקלחונים מעוצבים,, אשר ההדפס עליהם יהיה דקורטיבי, מיוחד ושונה מאשר מקלחונים סטנדרטיים, או שהמקלחון עצמו, מלבד שיהיה מעוצב, יהיה יוקרתי , כמו ג'קוזי לבית שניתן למצוא למצוא במקלחון ספא זרמים בכל מיני דרגות, אשר יעניקו עיסוי לגוף , ממש כמו בחדר ספא. יש מקלחונים שיש בהם גם סאונה, הכל תלוי כמובן בתקציב וברצון של כ אחד שמעוניין את הנוחות והפינוק המקסימליים בחדר הרחצה. יש לנצל נכון מצד אד את חדר הרחצה אך להעניק לו טאץ' מיוחד ועיצובי, על פי הסגנון המוכתב בו ועל פי העם האישי של כל אחד ואחד.

מקלחונים מעוצבים- אינו מוצר רק לעשירים

אם חשבתם לרגע, כי מקלחונים מעוצבים, הם מנת חלקם של עשירים בלבד, אך לאר התחרות הגדולה בין אולמות התצוגה, אשר מייבאות מקלחונים והיצרנים שמייצרים מקלחונים, המחירים ה בהחלט סבירים ומדי פעם, ניתן למצוא מבצעים אטרקטיביים שפשוט חבל לוותר עליהם. על מנת לבחור נכון את המקלחון שלכם, כדאי כי תדעו מראש, מה יהיה המיקום האידיאלי עבורו. לאחר שהחלטתם על הגודל והמיקום של המקלחון, זה הזמן לחפש את העיצוב הנכון עבורו. חשוב, כי חדר האמבט שלכם לא ייראה צפוף מדי כי החלטתם דווקא על מקלחון גדול, כי אם יש לנצל נכון כל חלל בחדר האמבט.

התחילו לבקר באולמות התצוגה ולבצע סקר שוק

עוד לפני השיפוץ, כדאי כי כבר עם המידות שיש בידכם והנתונים השונים של חדר האמבט שברצונכם לשפץ, כאשר כבר הזמנתם חיפוי קיר וריצוף חדש, ארונות ומראה , כבר תתחילו לחפש אחר מקלחונים מעוצבים, שיענו על הדרישות והעיצוב הנחוץ לכם. המחירים יהיו שוני בהתאם לחומר הגלם, הגודל, התוספות של המקלחון, כגון מקלחון עיסוי יוקרתי, או כזה שיש לו גם סאונה יבשה או סאונה רטובה, מחירם של מקלחונים אלה, יהיה שונה כמובן ממקלחונים שיהיו סטנדרטיים יותר ורק אולי מעוצבים חיצונית בדלתות שלהם. יש לבדוק את אטימות הדלתות של המקלחון נגד מים שייזלו מחוץ למקלחון ולקבל אחריות מלאה על המקלחון שרכשתם.