מקלחונים, הפכו להיות שימושיים הרבה יותר מאשר אמבטיות שהכרנו עד לפני יותר משני עשורים. כשאר המדינה החלה להתייבש, רבים חשבו כבר כי הרעיון של מקלחון יהיה פתרון טוב יותר מאשר אמבטיה שאינה חוסכת במים. עם השנים, החלו יצרני המקלחונים להוציא דגמים מרהיבים ומעוצבים לשוק, כך שניתן לראות מאות רבות של דגמים, אשר חלקם הם יוקרתיים יותר וחלקם סטנדרטיים, הכל על פי התקציב של מי שרוכש אותם. הזכוכית היא הדבר הראשון שמושך את העין במקלחונים. רבים מעוניינים בפרטיות בעת המקלחת ולכן, יתקינו מקלחון עם זכוכית חלבית, או חצי תחתון של המקלחון יהיה מזכוכית חלבית והחצי העליון יותר מזכוכית קליר שהיא שקופה לחלוטין ונחשבת אף היא לזכוכית איכותית המתאימה במיוחד למקלחונים.

סוגים ודגמים של זכוכית למקלחונים

היות וישנם סוגים רבים של זכוכית המיועדת למקלחונים, תוכלו למצוא דוגמאות מרהיבות וקישוטים של זכוכית צרובה על קירות ודלתות המקלחונים. יש לוודא, כי הזכוכית שממנה עשוי המקלחון, תהיה רבודה או מחוסמת, כך שתהיו שקטים לגבי הבטיחות שלכם ושל בני הבית. תו תקן שיצא בשנת 2006, מורה על זכוכית בטיחותית ויש לבדוק את תו התקן על גבי המקלחון, לפני שתרכשו אותו. גם מקלחון עם זכוכית חלבית, חייב יהיה להיות מקלחון עם תו תקן ותוכלו לבחור ממגוון הדגמים של מקלחונים מסוג זה הבאים כולם בזכוכית חלבית או עם דוגמאות של זכוכית חלבית, המעורבת עם זכוכית שקופה.

עובי הזכוכית של מקלחון- מה כדאי לנו לדעת?

יש לציין כי עובי הזכוכית הינו חשוב בבחירה של מקלחון עם זכוכית חלבית, או כל מקלחון אחר. העובי האידיאלי של זכוכית עבור מקלחונים, הינו 6 מ"מ. יש לברר עם המוכר באולם התצוגה שבו משווקים : אמבטיות, בריכות פיברגלס , כלים סניטריים, ג'קוזי חיצוני.

שאלו מה עובי הזכוכית ובקשו הוכחה כי זה העובי של הזכוכית. שי לברר כמה שיותר מידע על סוג הזכוכית ולראות את הדגמים השונים, ייתכן ולא תהיו מעוניינים שכל המקלחון יהיה בגוון חלבי . יש לציין כי מקלחון בעל זכוכית בגוון חלבי, עשוי להקנות הרגשה של חלל קטן יותר והוא מומלץ בחללים גדולים.