כאשר אנו מעצבים או משפצים את הבית קיים, חדר האמבטיה, אשר חייב אף הוא בתשומת לב מיוחדת. מדובר על החדר האינטימי ביותר בבית ואנו מעדיף תמיד כי יהיה הכי נוח והכי מעוצב, כך שינעים לנו את השהייה בו. באמצעות מקלחונים שיהיו דקורטיביים ומסוגננים במגוון עיצובים, ניתן לבחור מקלחון עם הדפס על זכוכית, כך שיהיה מיוחד וימשוך את העין. יצרני מקלחונים, עוסקים בפרזול ובזכוכית. חל מהיצרנים, מוציאים לשוק דגמים חדשים של זכוכית עם קישוטים והדפסים שונים וייחודיים. ההדפסה על הזכוכית של המקלחונים, נעשית באמצעות מדפסת מיוחדת וענקית, שלתוכה נכנס משטח הזכוכית. ניתן לבחור תמונה, טקסט או כל דבר שתעלו על דעתכם ולכן, הרבה מיצרניות המקלחונים בארץ, מאפשרות הזמנה מיוחדת של מקלחונים עם דוגמאות והדפסים, על פי בקשת הלקוחות.

מקלחון מעוצב עם הדפס זכוכית

ישנם מקלחונים שונים בגוונים, סוגי זכוכית וכן מקלחון עם הדפס על זכוכית.. ישנה התזת חול על צדו החיצוני, כך שלא תהיה בעיה בתחזוקה וניקוי המקלחון מצדו הפנימי. ההדפסים והרעיונות הם רבים, למשל תמונה של מפל זורם כמו בג'קוזי לגינה או במערכות ספא. אין סוף לעיטורים והדפסות על מקלחון זכוכית. ישנן יצרניות של מקלחונים, אשר מבצעות הזמנות אישיות של מקלחונים בהדפסה שהזמין הלקוח. תוכלו לבקש הדפס חלק או מחוספס וכן צבעים מגוונים שמעניקים חיות לחדר האמבט. אין בית א בית עסק שלא ניתן למצוא בו מוצרים מזכוכית. ניתן למצוא זכוכית בחלונות, ברהיטים , במראות ,מגוון סוגי מקלחונים שהפכו להיות מעוצבים מאד בשנים האחרונות. עבודות הזכוכית, הפכו להיות מבוקשות, כך שזגגים מוכשרים ויצרנים של מקלחות שאף מתמחים בעבודות הזכוכית השונות, הם אנשים עסוקים ומבוקשים.

התאמת הדפס הזכוכית על המקלחון בהתאם לעיצוב חדר האמבט

ניתן להתאים מקלחון עם הדפס זכוכית על פי העיצוב והגוונים של חיפוי הקיר והריצוף בחדר האמבט. האפשרויות הן רבות, אם למשל באמצעות הדפס צבעוני אשר יתאים בגווניו לחיפוי האריחים או על פי הסגנון הכללי של חדר הרחצה. יש לבחור בקפידה את ההדפס הרצוי ולהתאימו כך שתיווצר הרמוניה מושלמת בעיצוב של חדר האמבט.