מקלחון אמבטיה – מה יותר כדאי

מי שמחזיק באמצעים הנדרשים בכל הנוגע למרחב ולעלויות, מטבע הדברים יעדיף לשלב בחדר הרחצה מקלחון אמבטיה אולם רוב האנשים נאלצים להתפשר על אחת משתי האפשרויות הללו ועל כן יש לקבל החלטה ברורה לגבי סדר העדיפויות. שיפוץ חדרי רחצה מעמיד בפני דיירי הבית שאלה מרכזית שמחייב לא מעט מחשבה, אמבטיה או מקלחון? ברוב המקרים מעוניינים לשלב בין השניים, אבל לעיתים אין מספיק מקום לעשות זאת ואז עולה הצורך לחשוב על האפשרות העדיפה יותר ועל זו שניתן לוותר עליה.

מהו הפיתרון המתאים ביותר?

אז מה הפיתרון הטוב ביותר עבורנו? כמו ברוב המקרים גם כאן ניתן למנות כמה תשובות לשאלה על פי מספר השואלים. ישנם צרכים שונים לכל משפחה וסדרי העדיפויות של כל משפחה משתנים. על כן חשוב לקבל החלטה סופית על פי מדדים אלו. ההחלטה לגבי אופן שיפוץ חדר האמבטיה מומלץ ותיעשה בכובד ראש לאחר סקר שוק מעמיק ובחינה קפדנית של היצע הפתרונות הקיים בשוק במסגרת עיצוב חדרי אמבטיה. יש להביא בחשבון את העובדה שלרוב לא כל בני המשפחה עושים שימוש באמבטיה למעט הילדים הצעירים.

חובבי האמבטיות

ילדים יכולים בהחלט להסתפק באמבטיה מפלסטיק עד שהם גדלים. חשוב לציין כי אמבטיה תופסת לא מעט מקום והניקוי שלה מצריך המון חומרי ניקוי ומאמצים רבים. מקלחון אמבטיה יתאים למי שמכור לחוויית הרחצה באמבטיה ולא יוכל לוותר על רחצה אחת ביום לכל הפחות באמבטיה מפנקת. אנשים שאוהבים אמבטיות יהיו מוכנים לשלם גם חשבונות מים גבוהים במיוחד ולהשקיע רבות בניקיון המייגע של קערת האמבטיה מדי שבוע בשבוע על מנת להבטיח את המראה המבריק והמצוחצח של האמבטיה.

חובבי המקלחונים

ישנם יתרונות רבים להתקנת מקלחון בחדרי הרחצה. ראשית ההתקנה יכולה לשחרר מקום פני רב בחלל ויוצרת למעשה שטח נוסף להתקנת ארונות, מכונת כביסה ואולי אף מייבש. בנוסף המקלחון מאפשר לנו להיפטר מהנטל הכבד של ניקיון קערת האמבטיה הגדולה שמחייבת קרצוף מפרך אחת לפרק זמן קצר. וכמובן מקלחון מאפשר לנו לחסוך בכמויות צריכת המים באופן משמעותי וניכר.