מדוע כדאי שיהיה לי ג'קוזי למרפסת? מה היתרון של ג'קוזי מרפסת על פני הליכה לג'קוזי במקום ציבורי? מדוע יש צורך בג'קוזי בתוך הבית?

ג'קוזי למרפסת הוא ג'קוזי המותקן במרפסת הביתית הגבוהה או צמודת הקרקע. חשיבות צריכתו ידועה לכל, שכן הליכה לספא חיצוני דורשת המתנה ביורוקרטיה וזמן קצוב לשהייה בפנים, בעוד אשר עם ג'קוזי שנמצא במרפסת שלכם – מדובר בהתקן לשימושכם האישי. בנוסף, אתם זוכים גם לעדנה עיצובית, שכן חלק מהתקני הג'קוזי מגיעים גם עם דקורציות מנצחות המשתלבות היטב במראה הבית והסביבה החיצונית.

ג'קוזי למרפסת

ג'קוזי למרפסת

כיצד בוחרים ג'קוזי למרפסת?

חשוב להתייעץ עם יועצי הג'קוזי מטעם החברה. הם יכווינו אתכם למספר דגמים נחשבים: הוט טאב, ג'קוזי סטנדרטי, ג'קוזי מתנפח, וכד', ויציגו לכם מגוון רחב של צורות מכל קולקציה. אתם תוכלו לבחור ג'קוזי למרפסת בקלות על ידי צפייה בקולקציות אלו ודליה מתוכן.

התקנת ג'קוזי

התקנת ג'קוזי

חשוב לבחור ג'קוזי בהתאם למידות שהצבתם לעצמכם

סביר כי לפני שרכשתם את הג'קוזי מדדתם את החלל בו ניתן להכניס אותו. חשוב לא לחרוג מכך, אלא לרכוש ג'קוזי בהתאם למידות אלה. בכך, תיחסך מכם פרוצדורה מתישה של החלפה, שינוי הזמנה וכד'.

ג'קוזי נפתח ונסגר ( עם כיסוי)

ג'קוזי נפתח ונסגר ( עם כיסוי)

הזמינו הובלה והתקנה של הג'קוזי

חשוב לוודא שיש הובלה והתקנה של הג'קוזי בבית הלקוח. מומלץ לשהות בבית במהלך ההתקנה על מנת להכיר מקרוב את ההתקן החדש שזה עתה רכשתם, ולצפות מקרוב בפונקציות השונות שלו.

שירות ואחריות על כל דגמי הג'קוזי

על כל הדגמים של הג'קוזי למרפסות – אחריות ושירות מלא, הכוללים החלפת חלקים, והמלצות שוטפות לטיפול בג'קוזי שלכם. ניתן להתקשר לחנות או לשלוח לה מייל לשירות הלקוחות. בנוסף, תעדכן אתכם החנות במבצעים מזדמנים: ג'קוזי בדגמים חדשים שהגיעו לחנות, הוט טאב משובחים, ג'קוזי מתנפחים יפים ודקורטיביים, ועוד מגוון רחב של התקני רחצה מפנקים. העדכון יימסר ללקוח באמצעי התקשורת המועדף עליו – החל ממייל ועד מסרונים. חשוב ומומלץ להתעדכן אצל החברה על מנת לצפות בחידושים ולבדוק אפשרות לחידוש הג'קוזי במידה והוא נמצא אצלכם כבר זמן רב בבית ואתם מעוניינים לשדרגו למכשיר טוב יותר, מפנק יותר ונפוץ יותר לשימוש.