רבים יעידו על כך שטבילה בג'קוזי היא חוויה מפנקת ויוצאת דופן, לכל הפחות. בעלי בתים רבים בונים בתים מודרניים עם מוטיב חזק של פינוק ולפיכך גם משלבים בו מערכת ג'קוזי חיצונית, שתאפשר להם להתפנק ולהשתכשך כל אימת שיחפצו בכך, במימי הג'קוזי החמימים ובאווירה הביתית הקסומה, ללא הצורך לתור אחר ג'קוזי במכוני בריאות למיניהם ברחבי העיר הגדולה.

כדי ליהנות מחוויית אמת של טבילה בג'קוזי הביתי, עומדים לרשותכם דגמים שונים של ג'קוזי (שתוכננו במיוחד עבור מערכות חיצוניות החוות תנאי מזג אוויר משתנים) כמו גם אביזרים לג'קוזי. יש לזכור שלא כל ג'קוזי מתאים לכל גינה וכדאי להתמקד במערכת שתוכננה ויוצרה במיוחד עבור שימוש מחוץ לבית.

התאמת ג'קוזי לגינת הבית

במידה שאתם מעוניינים בשדרוג הגינה ובאפשרות לחוות פינוק אמיתי בכל יום שתבחרו, הרי שג'קוזי ביתי בחצר הבית יעניק לכם את המענה הנדרש. בטרם רכישת המערכת, ראוי לבחון את המקום הפנוי בגינה ואת מספר האנשים המוערך שעשויים לאכלס את הג'קוזי בו זמנית. גודל הג'קוזי הוא הפרמטר הראשון לגביו עליכם לקבל החלטה, טרם רכישתו.

לאחר שהחלטתם אודות גודל הג'קוזי, זהו הזמן לקבוע את עוצמת הזרם המועדפת, כמו גם עיצוב נבחר. מערכות ג'קוזי שונות מתאימות לגינה, כאשר לכל אחת מהן עיצוב שונה ומספר שונה של סילוני מים (הקובעים את כיוון הזרם ועוצמתו). ידע נרחב יותר אודות שוק מערכות הג'קוזי יסייע לכם בבחירה המיטבית של המוצר שמתאים לכם ביותר.

מה רצוי לברר טרם רכישת ג'קוזי חיצוני לבית

טרם רכישת הג'קוזי או אביזרים לג'קוזי, צריך לשאול כמה שאלות בנוגע לאחריות המוענקת עם הרכישה, עמידות בשמש ובתנאי מזג אוויר שונים וכדומה.

· אחריות – בררו את משך האחריות על המוצר ומי מעניק אותה. אם החברה המתקינה מעניקה את האחריות, היא תהיה קלה יותר למימוש באם מוענקת על-ידי היצרנית.

· עמיד בשמש – ג'קוזי מותקן בגינה חשוף לשמש ולפיכך נתון לנזקים מצטברים אפשריים. נזק זה יכול להתבטא בצבע הציפוי או במבנה שלו. חשוב, לפיכך, לברר את חוזק עמידותו, כמו גם דרכים אפשריות להגן עליו מנזקים אפשריים שונים.

· ציוד נלווה – כל מערכת ג'קוזי מלווה באבזרים המיועדים לפינוק או להגנה על המתקן. בררו אודות הדרכים להעשיר את חוויית הטבילה שלכם עם שימוש באבזרים נלווים, וכיצד תוכלו לשמור על מערכת הג'קוזי באופן מיטבי.