עכשיו יתחילו לעשות הזמנות בצימר שלכם

אם השקעתם מיליונים בצימר שלכם, אבל זרם ההזמנות חלש, עליכם לחשוב על שדרוג האטרקטיביות של הצימר כדי להגביר את ההתעניינות ואת ההזמנות. אחת הדרכים הבטוחות והלא יקרות יחסית היא להתקין מערכות ספא לצימרים במקום

תרבות החופשות בצימרים בשני העשורים האחרונים תפסו נתח נכבד משוק תיירות הפנים והתיירות בכלל בישראל. האטרקטיביות של הצימרים לתיירות הביאה ישראלים רבים להשקיע כסף רב בבניית צימרים בחצר ביתם, במיוחד ביישובים הקטנים הפזורים בישראל, כדוגמת קיבוצים ומושבים.

מצד שני, התחרות הרבה יצרה מצב שבו צימרים רבים סובלים ממיעוט הזמנות, היות שהאופציות בענף זה הינן רבות מאוד והיצע המחירים התחרותי מאפשר לנופשים להתמקח על מחיר החופשה.

מה עושים בעלי צימרים כדי להגביר את היתרון התחרותי שלהם בענף? בהיעדר הזמנות או כדי להתמודד עם מעט מדי הזמנות, צריך בעל הצימר לחשוב מחוץ לקופסא ולהשקיע בשדרוג האטרקטיביות של הצימר שלו בעיני הלקוחות. כדי לעשות כן, עליו לשדרג את חווית החופשה בצימר או הצימרים שברשותו בעזרת ג'קוזי בגינה או בריכת פיברגלס .

אחת הדרכים הבטוחות לעשות כן, אם זה לא היה קיים קודם לכן בצימר שלו, היא להתקין בו מערכות ספא לצימרים, אשר יוצעו לנופשים.

מערכות ספא לצימרים – השקעה עם רווח

מערכות ספא לצימרים יכולות להיות השקעה לא קטנה הן בכסף והן בתחזוקה, ואז יאמרו בעלי צימרים – מה, צריך להשקיע עוד כסף בעסק שכרגע לא מושך מספיק לקוחות?

התשובה היא כן, כי מערכות ספא לצימרים משדרגות לא רק את ערך הצימרים עצמם, אלא את הערך הנתפס שלהם בעיני הלקוחות. ישנם לקוחות שעצם הימצאותן של מערכות ספא לצימרים בצימר שלך יקבלו את ההחלטה להגיע לצימר הזה ולא לצימר אחר.

אז כן, מדובר בהשקעה – אבל זוהי השקעה הנושאת בחובה פוטנציאל רווח לא קטן, וכלי מרכזי בהגדלת התנועה וההזמנות לצימר שלך.

מערכות ספא לצימרים – פינוק מושלם ללקוחות במינימום מאמץ

מערכות ספא לצימרים מספקות פינוק מושלם לבאי הצימר שלך, כמעט ללא כל מאמץ נוסף מצידך, להבדיל משיתופי פעולה עם עסקים אחרים באיזור, שמצריך תכנון עסקי ותיאום עמם, או אטרקציות אחרות שאולי בעל הצימר עצמו מספק כמו ארוחות בוקר וטיולים מודרכים, מערכות ספא לצימרים הכוללות ג'קוזי לחצר, סאונה וכד' – הינן בתפעול עצמי של באי הצימר, ולא בתפעול ישיר של בעל הצימר.

כן, נדרשת תחזוקה שוטפת לאותן מערכות, כגון ניקוי פילטרים של מנגנוני הג'קוזי ועוד, אך גם עבור עבודה זו תוכלו להזמין אנשי מקצוע בעלויות נמוכות יחסית, שיעשו עבורכם את העבודה הזו.

אין ספק כי מערכות ספא לצימרים הינם שדרוג הנחוץ בכל צימר בישראל, ובוודאי בצימרים הסובלים מחולשה בזרם ההזמנות אליהם.

צרו קשר עכשיו