?מה זו בריכת פיברגלס

רבים שואלים מה זו בריכת פיברגלס, ואנו חושבים שבגדול זה מוצר השנה בתחום בריכות השחייה. למה אנו מתכוונים? בריכות שחייה נתונות ללא מעט חשיפה לבלאי: דביקות בדפנות כתוצאה מחוסר חיטוי, שריטות עקב התבלות והתיישנות על דפנות הבריכה, ועוד מגוון צרות שבעל הבריכה חייב למנוע אותן בכל מחיר על ידי השתת תחזוקה נכונה על הבריכה. בבריכת פיברגלס ניתן במינימום תחזוקה להינצל כמעט מכל סוג של בלאי המאפיין בריכה אחרת, בשל העמידות של החומר והיכולת שלו להישאר כמו חדש לפרק זמן ארוך. מה שכן חשוב להבין – שפיברגלס הוא התקן שבהכרח שקוע באדמה, ולכן קניית הבריכה הזו מחייבת חציבה בחצר שלכם הטמעה של הבריכה, והקדשה של עוד 2-3 מטרים פנויים בחצר להתקנת חדר בקרה ומשאבות.

?כיצד מתקינים בריכת פיברגלס

החברה מגיעה עם דחפור לאתר ההתקנה, מבצעת את החפירה או החציבה, ומכינה תשתית בטון ראויה, בדומה להכנת יסודות של בית. לאחר מכן, על הבטון היצוק מתרחשת הטמעה של בריכת השחייה, כיסוי פערים בין הבור לבין הבריכה, ודיפון באמצעים שונים מסביב לבריכה: אנו ממליצים על דקים לגינה, שכן כחול הבריכה והחום של הדקים זה טרנד שהולך מצוין יחד. אפשרות נוספת היא להיעזר בשיש איכותי, למשל טרה קוטה אפור כהה סופח נוזלים.

Summer luxury terrace for relaxation on open air in the summer beach with wooden sofas, tables and the pool.

?מהם היתרונות של הבריכה

התקן רחצה אמתי כמו במועדוני ספוחרט, שקוע באדמה וללא בליטה בכניסה אליו בדומה לג'קוזי הוט טאב, למשל. בנוסף, הבריכה מגיעה בגדלים שונים, מה שלא מאלץ אתכם בהכרח לקחת גודלן גדול אם אין לכם את המקום הדרוש בחצר. בריכות פיברגלס מיוצרות גם כבריכות ילדים ובריכות בסדרי גודל קטנים. בריכות פיברגלס מצריכות עבודות תחזוקה מופחתות באופן יחסי בהשוואה לכל סוג אחר של בריכה, אך עדיין מצריכות טיפולים שוטפים, והרי הם לפניכם.

בריכת פיברגלס

ניקיון הבריכה

מומלץ להיעזר במכונת ניקיון לבריכה, או באמצעים ידניים לביצוע הניקיון בדפנות ובתעלות. ניקיון הבריכה צריך להיעשות באופן תקופתי, ומומלץ שהוא ייעשה לקראת עונת ההפעלה הבאה בטרם תשתמשו בבריכה שימוש חוזר.

שאיבה וסינון מים

משאבות ומסננים שחלקם קבועים וחלקם ידניים. מטרת השאיבה והסינון היא לסנן מהמים גורמים מזהמים שהצטברו במרוצת התקופה שהבריכה אצלכם.

לכל השואלים מה זו בריכת פיברגלס ומהן היתרונות שלה, נוכחתם לדעת שזו הבריכה הקלה ביותר לתפעול והמפנקת ביותר הלכה למעשה.

צרו קשר עכשיו בטופס צור קשר