אם גם אתם מעוניינים לרכוש ספא ביתי, להלן המדריך השלם לקניית מערכות ספא. במדריך זה תוכלו למצוא את כל המידע על רכישת מערכות הספא המתקדמות ביותר – החל מג'קוזי ועד לספת טיפולים. שלבי המדריך השונים יעסקו הן בסוגיית העיצוב של הספא הביתי והן בסוגיות פונקציונליות.

אפיינו את מערכת הספא

השלב הראשון של המדריך השלם לקניית מערכות ספא הוא אפיון המערכת: איזה סוג של ג'קוזי תצטרכו – לכמה משתמשים? מאלו חומרי ייצור? עץ, שיש, גומי מתנפח? בנוסף, תצטרכו לאפיין את ספת הטיפולים שלכם: האם היא נועדה לעיסוי תאילנדי, שוודי או באבנים חמות? האם היא נועדה לכולם? ומה עם טיפולים נוספים שצריכים להילקח בחשבון? יש לאפיין את ספת הטיפולים בהתאם לטיפולים שתצטרכו לקבל במכון הספא העתידי שלכם.

אתרו אצל המשווק את מערכת הספא הנדרשת לכם

יש לאתר אצל המשווק את המערכת על פי כל נדבכיה. אתם צפויים לפגוש בכל מיני סוגים של ג'קוזי וספות – הנבדלים זה מזה בצורה, בצבע ובחומרי הייצור. חשוב להיצמד לאפיון שלכם וגם להיות פתוחים לצורות חדשות שטרם הכרתם, ורכישתן לא סותרת את האפיון.

בחירת ג'קוזי

בבחירת ג'קוזי – יש להסתמך על צורות וחומרי ייצור שונים שהתקן מים זה מגיע: שיש, גומי, עץ, ועוד. חלק מההתקנים עגולים, וחלקם בצורת ריבוע, מלבן או מרובע ללא קדקודים, עם קצוות מעוגלים במקומם. חשוב לבחור בצורה המועדפת עליכם, עם חומרי הייצור המתאימים לשילוב בחצר שלכם.

בחירת ספת טיפולים

ספת טיפולים יכולה להיות קבועה, מתקפלת, מבד או מעור. חשוב לבחור בספת טיפולים שמתאימה לצרכים הטיפוליים שלכם. התייעצות עם מטפל הספא שלחכם יכולה להועיל מאד, או פשוט היכרות מוקדמת שלכם איתו כאשר הייתם מטופלים אצלו: זיהוי ספה כמו הספה עליה שכבתם כשהייתם שם. גם אז, כדאי להתייעץ עם מוכרי ציוד הספא על מנת לוודא שזוהי הספה בשבילכם, וגם כדי להציג דגמים נוספים העשויים להתאים לכם, ייתכן שאף יותר ממש שחשבתם קודם לכן.

המדריך השלם לקניית מערכות ספא מסייע לכל צרכן להגשים חלום ולרכוש מערכת ספר ביתית!