יצרני ג׳קוזי

יצרני ג׳קוזי – לפני שקונים כדאי להכיר את כל החברות והמפעלים

אם אתם, כמו רבים אחרים, שוקלים לרכוש מערכת ג'קוזי לביתכם, חשוב לדעת שמגוון המותגים – וגם המחירים – הוא גדול ורחב. החל מיצרנים בישראל וכלה ביצרנים מן המזרח הרחוק, לפני שקונים ג'קוזי כדאי להכיר כמה שיותר חברות ומפעלים כדי לקבל החלטה נכונה ונבונה

יצרן ג'קוזי

יצרן ג'קוזי

רבים בישראל יכולים להרשות לעצמם לקנות לעצמם מערכת ג'קוזי לבית – לא רק בגלל השכר העולה בכל ענפי המשק, אלא גם בגלל ירידת המחירים הדראסטית שהובילה התחרות הגדולה בשוק מערכות הג'קוזי ב-15 שנה האחרונות.

כל כלכלן מתחיל יאמר לכם כי תחרות טובה לצרכן. ככל שיש יותר היצע, כך תהיה יותר בחירה לצרכן, וכך התחרות על כיסו של הצרכן תגדל עד למלחמת מחירים על כיסו. זה בדיוק מה שקרה לתעשיית הג'קוזי בעולם, וגם בישראל: ההיצע והמגוון גדלו, הטכנולוגיה של הייצור השתפרה, והמחירים ירדו.

אולם להיצע והמגוון הגדלים, כמו גם החשיפה לתחרות מחו"ל, יש גם צד פחות חיובי: הצרכן המבולבל לא תמיד יודע באיזו חברה מבין יצרני ג'קוזי למיניהם ואיזה מותג לבחור, מי אמין ומי לא, ואיזו עיסקה באמת משתלמת גם במחיר וגם באורך חיי המוצר.

הנה המסר בתמצית: כדאי להכיר כמה שיותר מבין יצרני ג'קוזי בארץ ובעולם, לפני שמקבלים החלטת רכישה על המערכת הנכונה לכם. במה נבדלים יצרני ג'קוזי אחד מהשני?

יצרני ג'קוזי – ותק ומוניטין

התחרות של השנים האחרונות בתעשיית הג'קוזי הקימה לא מעט יצרני ג'קוזי חדשים. ייתכן כי היצרנים החדשים מציעים עיסקאות מפתות, אבל הוותק הנמוך שלהם יכול גם להיות פתח לצרות, שכן המוניטין שלהם נמוך עד בלתי קיים.

וותק הוא פקטור מרכזי ביצירת מוניטין. ככל שיצרן ג'קוזי נמצא יותר שנים בענף, כך סביר להניח שיש לו רקורד עשיר יותר במכירת מערכות ג'קוזי ויש לו יותר לקוחות.

כיום, בעידן הרשתות החברתיות והאינטרנט, קל למצוא את חוות הדעת של הלקוחות הללו, בהנחה שהם קיימים. עבור יצרני ג'קוזי חדשים יחסית, יהיה קשה למצוא חוות דעת, בוודאי חוות דעת לאורך שנים שבונות מוניטין.

יצרני ג'קוזי – טכנולוגיה ומוצרים

העובדה כי יצרני ג'קוזי חדשים לא צברו מספיק מוניטין לא אומרת שצריך לפסול אותם על הסף. ייתכן כי יצרני ג'קוזי חדשים מציעים גם טכנולוגיה חדישה בענף שכל הזמן מתפתח.

חידושים יכולים להיות בחומרי הייצור של אמבטיית הג'קוזי עצמה, או טכנולוגיית המנוע שלה, או העיצוב של הג'קוזי עצמו.

חשוב לבדוק את מהימנות הטכנולוגיה, כמו גם את מגוון המוצרים, שכל חברה מציעה, לפני שמחליטים. גם כאן, האינטרנט יכול לסייע: חפשו את הדגמים המוצעים לכם באתר הוידאו יוטיוב, וכמעט בוודאות תמצאו חוות דעת וסקירות על המוצרים הללו.

יצרני ג'קוזי – מחירים

יצרני ג'קוזי שונים יציעו לכם מחירים שונים. כל אחד והבידול השיווקי שלו, עלויות הייצור שלו והאיכות שהוא מציע.

חשוב לבצע סקר שוק עבור התקציב שהקצבתם להקמת ג'קוזי בביתכם, כדי לסקור את מגוון הדגמים והגדלים המוצעים ברמות המחיר הרצויות.

עוד יותר חשוב לזכור כי המחיר של מערכת ג'קוזי אינה מסתכמת רק בעלות המערכת, אלא גם בהובלה וההתקנה שלה, וגם בצריכת החשמל והמים שלה. עוד פקטור של עלות שצריך לשים אליו לב הוא עתידי – כל הקשור לאחזקה ותחזוקה.

יצרני ג'קוזי שונים מציעים מוצרים שונים, ברמות ותק ומוניטין משתנות, טכנולוגיות מגוונות ובמחירים בעלי שונות גבוהה אחד מהשני.

זכרו שאתם לא רק קונים את הג'קוזי עצמו, אלא למעשה גם "חלק" מאותה חברה, שאמורה לספק לכם שירות במקרי תקלות (כגון חלקי חילוף, אחריות יצרן וכד'). לכן, עשו את מחקר השוק הדרוש וקבלו החלטה נכונה ונבונה מבין יצרני הג'קוזי הרבים בשוק.

צור קשר חייג עכשיו