ג'קוזי ביתי

כיום אין צורך להרחיק עד צימר צפוני או לשלם הון תועפות על יום ספא על מנת ליהנות מג'קוזי. בדרך פשוטה נגשים חלום על רוגע ושלווה בביתנו על ידי התקנה של ג'קוזי ביתי. בבואנו להתקין ג'קוזי בביתנו ישנם מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון.

היכן נתקין את הג'קוזי?

דבר ראשון שנחליט הוא איפה נרצה להתקין את הג'קוזי.

ג'קוזי בתוך הבית- במקרה זה בחרו חלל בו יוכל להיות מספיק מקום לג'קוזי בתוספת מעבר של מטר אחד לפחות.

ג'קוזי בחצר- במידה והחלטתם להתקין ג'קוזי בחצר בחרו אזור בו המשטח ישר וחזק, במידה ולא קיים אזור שכזה ניתן ליצוק משטח בטון שיתאים להתקנת הג'קוזי.

ג'קוזי על הגג- במידה והחלטתם להתקין ג'קוזי על גג הבית, צריך לקחת בחשבון שהגג יוכל להכיל את משקל הג'קוזי בתוספת משקל המים שנמלא בו. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שיאשר זאת. יש לבחור במשטח מרוצף וישר.

איזו התקנה נבחר?

התקנה חיצונית- בה הג'קוזי ניצב מעל פני השטח, בהתקנה שכזו נוכל לוותר על עבודות חפירה לפני ההתקנה.

התקנה שקועה- בה הג'קוזי שקוע בתוך המשטח בדומה להתקנה של בריכת פיברגלס, בהתקנה זו נדרשת עבודת חפירה ולהוספה של משטח שיספוג את המים הניתזים מהג'קוזי.

התקנה חצי שקועה- בה הג'קוזי שקוע חצי מהגובה שלו במשטח ההתקנה. גם כאן נדרשת עבודת חפירה והספקה של משטח שיספוג את המים וימנע החלקה.

התקנת תשתיות

חשמל- ההתקנה תעשה על ידי חשמלאי מוסמך בלבד ובכל מקרה, יש להישמע להוראות אספקת החשמל. בנוסף, יש להתקין שקע תלת פאזי על מנת לא להשפיע על צריכת החשמל הביתית בעת השימוש בג'קוזי.

מים- בדקו את תשתיות המים על מנת לוודא שלא תהיה בעיה של אספקת מים לג'קוזי. בנוסף, ספקו מעברים נוחים לצינורות המים בעדיפות למיקומם מתחת לפני הקרקע.

רגע לפני ההתקנה

זכרו לספק לחברה ממנה את אתם רוכשים את הג'קוזי את כל המידע הנדרש, המיקום בו הוא יותקן, האם מדובר בבית פרטי או רב קומות ומה הנגישות למקום.

לסיכום, במספר צעדים פשוטים נוכל להתקין ג'קוזי ביתי ולהגשים את חלום הספא באופן יום יומי.