לפניכם המדריך השלם לקניית ג'קוזי לגינה. בידיעון זה – נלמד כיצד לרכוש ג'קוזי לגינה בצורה מושכלת. חשוב לבחור היטב את הג'קוזי שלכם בטרם הרכישה ואת זאת יש לבחון מכמה פרמטרים וזוויות שונות. על כן, השקנו עבורכם את המדריך השלם לקניית ג'קוזי לגינה.

התאימו מידות לג'קוזי

השלב הראשון של המדריך השלם לקניית ג'קוזי לגינה, כמו ביתר המוצרים, הוא בחירתן של המידות. חשוב לקחת מידות עבור הג'קוזי, ולדעת בדיוק באיזה רוחב, אורך והיקף יהיה הג'קוזי שלכם.

בחרו את צורת הג'קוזי

חשוב לבחור את צורתו של הג'קוזי שלכם: צורה עגולה בנוסח באר מים בסגנון הוט טאב, צורה עגולה מתנפחת בסגנון אבוב, צורה ריבועית, מלבנית, מצולע ללא קודקדים? חשוב לבחור את הצורה בהתאם למאווייכם וכך שתשתלב הכי טוב עם תכולת החצר שלכם מבחינה דקורטיבית.

הזמינו הובלה והתקנה

חשוב להזמין הובלה והתקנה למוצר זה. זהו מוצר שדורש ידע באינסטלציה וחיבור צנרות, ועל כן מומלץ שאיש מקצוע יעשה עבודה זו. הליכה במסלול זה תבטיח לכם כי הג'קוזי יותקן בצורה מושלמת, בטוחה ומוכנה לשימוש על ידכם באופן מידי.

עיינו במסמך האחריות

קראו מה כולל מסמך האחריות על המוצר: כמה שנות או חודשי אחריות יש עליו, מהם תנאי האחריות וכיצד ניתן להתקשר עם המשווק. ניתן, בלי קשר, לבקש מהמשווק שישלח לכם חומרים על דגמי הוט טאב וג'קוזי חדשים שהגיעו ל- ד' אמותיו. באופן זה תוכלו לדעת מהן הדגמים המובילים בענף – ולהתחקות אחריהם ללא כל קושי במידה ותבקשו לחדש ג'קוזי או להחליף מי מרכיביו.

רכישת חלקים לג'קוזי

לעתים, ייתכן כי הג'קוזי תקין וגיליתם שאחד מחלקיו אינו פועל כשורה. ניתן לרכוש את החלק או לקבלו מהמשווק במסגרת תנאי האחריות, תוך התקנתו על ידי בעל מקצוע. ברם, אם נוכחתם לדעת שמדובר בתקלה חוזרת, והג'קוזי שלכם ישן, מומלץ להחליף אותו – תוך עיון בקטלוג המוצרים ובחירת מוצר מתקדם יותר, שכנראה גם מכיל אופציות יניקה וזרימת מים רבות יותר, וכמובן – יותר אפשרויות רחצה מפנקות למגוון רחב של מתרחצים בו זמנית.