ג׳קוזי קטן לבית – כשאין מקום בחדר האמבטיה ועדיין מתעקשים על ג׳קוזי

מה עושים כשאין מקום מספיק בחדר האמבטיה, ובכל זאת רוצים בה ג'קוזי קטן? חושבים מחוץ לקופסא. מאמר על פתרונות מקוריים לבעיה שכיחה

רבים חלמו על ג'קוזי בביתם במשך שנים, אבל החלום הזה היה מותרות יקרות שהיו בטווח הישג ידם של עשירים בלבד… אבל ירידת המחירים של מערכות הג'קוזי, בעקבות החשיפה לייבוא מחו"ל והתחרות הגוברת בארץ, הפכו אל החלום למציאותי עבור עמך ישראל.

מגוון הדגמים הגדלים והמותגים בתחום הג'קוזי הפך את המוצר הזה לבן בית בבתים רבים, כאשר ניתן לראות מערכות ג'קוזי ביתיות בגינות, מרפסות וגם בחדרי רחצה בכל רחבי מדינת ישראל, ולאו דווקא רק בבתי עשירים.

אולם הנגישות של הורדת המחירים של מערכות ג'קוזי ביתיות לכל אחד יצרה בעיה חדשה: אם פעם היה חלום הג'קוזי נגיש רק לאנשים אמידים ועשירים, שבתיהם גם היו גדולים בהתאם – הרי שכיום גם בעלי דירות קטנות יכולים להתקין ג'קוזי בביתם, על אף אתגר השטח הקטן בביתם בכלל ובחדר הרחצה שלהם בפרט.

מה עושים אם מתעקשים על ג'קוזי כשאין מספיק מקום בחדר האמבטיה? יש פתרון: ג'קוזי קטן לבית.

ג'קוזי קטן לבית – במקום אמבטיה רגילה

למי שיש חדר אמבטיה קטן, ובו עדיין יש אמבטיה ולא רק מקלחון, יכול להתקין במקום האמבטיה עצמה מערכת של ג'קוזי קטן לבית, שלמעשה מתאימה למקסימום שני אנשים באותו הזמן.

ג'קוזי קטן לבית יכול להחליף את האמבטיה הסטנדרטית, לתפקד כאמבטיה רגילה ובעת הצורך גם לשמש כמערכת ג'קוזי מתפקדת עם זרמי מים ומסאג' מים.

כמובן שחשוב לבדוק שיש במקום את תשתית החשמל המתאימה עבור מערכת המנוע של הג'קוזי, ומקום לכל האביזרים הנלווים לכל מערכת ג'קוזי כגון חומרי ניקוי וכמובן סבונים מותאמים לשימוש בג'קוזי מבלי להזיק למערכות השונות בתוכו.

כמו כן צריך לוודא שישנה גישה למערכות השונות של הג'קוזי כדי שניתן יהיה לבצע בהן תחזוקה וניקוי שוטפים בכל תקופה, על פי הוראות היצרן.

ג'קוזי קטן לבית – חלופות לחדר האמבטיה

אם בכל זאת אין מקום בחדר האמבטיה, כי למשל יש בו מקום למקלחון בלבד, ניתן לבדוק מקומות חלופיים בבית: אם ישנה גינה קטנה, או מרפסת – אלו מקומות מתאימים להתקנת ג'קוזי קטן לבית.

אפשר להיות יצירתיים ואפילו להתקין ג'קוזי קטן לבית בסלון הבית, בפינה, כאשר ניתן לשבת בג'קוזי ולצפות בטלוויזיה למשל. כמובן אם בוחרים באפשרות הזו יש לדאוג לניקוז ראוי ולתשתיות מים וחשמל מתאימות עבור מערכת ג'קוזי קטן לבית.

כיום ג'קוזי הוא חלום שהתגשם עבור רבים, גם אם יש להם בתים או דירות קטנות. במקרה של בית קטן, כל מה שצריך לעשות הוא להתקין ג'קוזי קטן לבית, המתאים לשטח הפנוי בביתכם.