ג׳קוזי פינתי – פתרון מושלם לניצול כל החלל בחדר הרחצה

בעוד מגוון הגדלים הצורות והדגמים של מערכות ג'קוזי לבית הינו כמעט בלתי נגמר, מסתבר שלמערכת ג'קוזי פינתי יש יתרון בניצול כל חלל חדר הרחצה, שלא לדבר על שדרוג חווית הרחצה בכללותה

המהפכה השקטה שנערכת בענף מערכות הג'קוזי בעשרים השנה האחרונות הביאו את בשורת הג'קוזי לבתים רבים בישראל, והן כבר לא רק נחלתם של העשירים בלבד. תמורת כמה אלפי שקלים, יכול כל אחד להתקין מערכת ג'קוזי ביתית בגינתו, במרפסתו או בביתו.

אחד הסממנים המובהקים של המהפכה הזו, מלבד נגישות המחירים לכלל עם ישראל, הינו המגוון העצום של מערכות ג'קוזי המוצעות לציבור, המתבטא במנעד רחב של צורות, גדלים ודגמים.

בשנים האחרונות אפילו מערכות של ג'קוזי נייד מתנפח החלו לצבור אהדה, ונתח השוק שלהן גדל משמעותית – מה שהוזיל עוד יותר את הנגישות למערכות ג'קוזי.

למרות שיש טרנד חזק של הצבת מערכות ג'קוזי בגינות ובמרפסות, רבים עדיין מעדיפים להתקין ג'קוזי בתוך הבית, בחדר הרחצה הביתי. אותן מערכות ג'קוזי מחליפות את האמבטיה של פעם.

בדיקה עוד יותר מעמיקה של סוג הדגמים הפופולאריים בחדרי רחצה ביתיים מגלה את יתרונו הגדול של דגם אחד על פני כל המתחרים: ג'קוזי פינתי.

ג'קוזי פינתי – ניצול אופטימלי של שטח

חדר הרחצה בדרך כלל הינו חדר יחסית קטן בשטחו, לעומת יתר חדרי הבית. לכן כאשר רוצים להתקין בחדר זה מערכת ג'קוזי מרווחת, חייבים להיות אפקטיביים מאוד בניצול השטח.

את זה משיגים על ידי תכנון קפדני לניצול השטח בחדר הרחצה. מסתבר שהדרך הטובה ביותר לכך היא באמצעות ג'קוזי פינתי, הצמוד לאחת הפינות של חדר הרחצה ובכך הוא מנצל את הקרבה לשני קירות לפחות של החדר.

ג'קוזי פינתי – שדרוג חווית הרחצה

ממש כשם שהמצאת ראש מקלחת עם מסאג' מים שדרגה עבור את הרחצה במקלחונים, כך גם הצבת ג'קוזי פינתי בחדר הרחצה, בדרך כלל במקום האמבטיה הסטנדרטית, משדרגת את חווית הרחצה באמבטיה.

לא רק שזוהי חוויה משודרגת, למעשה היא מחזירה אותנו לשימוש באמבטיות בכלל – שכן ברוב המקרים אמבטיות נותרות מיותמות, למעט במקרה של ילדים; ג'קוזי פינתי במקום אמבטיה תחזיר גם את ההורים להשתמש באמבטיות ג'קוזי מפנקות!

אין ספק כי ג'קוזי פינתי בחדר האמבטיה הינו גם ניצול מושלם של שטח חדר הרחצה הקטן יחסית, וגם שדרוג חווית הרחצה והפינוק המתלווה אליה בביתכם!