מי מאיתנו לא מחובר לחויית הספא בגופו ובנפשו הכוללת לרוב עיסוי מפנק, ארוחה זוגית עשירה וכמובן שהייה משותפת באמבט הג׳קוזי. אם בעבר היינו מצליחים לפנות את הזמן ולהקדיש כמה שעות נטו להנאה ושחרור, היום מדובר במשימה לא פשוטה בכלל הדורשת היערכות מוקדמת, דאגה לבייבי סיטר לילדים שלא לדבר על כמות המשימות שיש לנו לעשות בעבודה ובבית. מה אם נספר לכם שכבר היום אתם יכולים להתחיל בתהליך ולהביא את הספא אליכם הביתה?. עם מערכות מתקדמות של ג׳קוזי לחצר, החיים שלכם יכולים להיראות לגמרי אחרת. דמיינו את עצמכם נכנסים לאמבט הג׳קוזי בכל ערב, אחרי שסיימתם לעשות הכל, להשכיב את הילדים לישון, הכלים במקום, הכל מוכן למחר וזה הזמן שלכם פשוט להירגע. האתר ים בריכות משווק מגוון של אמבטי ג׳קוזי לחצר ברמה הגבוהה ביותר בשוק, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצר איתנו קשר להתאמת חוויית הספא המושלמת.

ג׳קוזי לחצר – זה הרבה יותר ממה שאתם חושבים

מחקרים רבים נעשו על לחץ ועל ההשפעות שלו על החיים שלנו מבחינה פיזית ומנטלית, שלא לדבר על היותו של לחץ תמידי מעודד היווצרות של מחלות כרוניות. רבים מאיתנו נמצאים תחת לוח זמנים עמוס ומתיש, מופעל עלינו לחץ בעבודה לעמוד במשימות, יעדים ויחד עם זאת עלינו גם לשלב את עצמנו בבית ולהשקיע את מיטב הזמן עם הילדים שלנו. מצב זה בקושי משאיר לנו זמן לעצמנו מה שלעתים מתסכל ומביא אותנו למצבים קיצוניים של מתח, לחץ וקושי לתפקד. מחקרים מראים כי שהייה על בסיס קבוע באמבט ג׳קוזי בשל התנאים הנינוחים – הזרמים והמים החמימים מסייעים לגוף להירגע, להשתחרר ולהפיג את המתח. כשהשהייה באמבט ג׳קוזי לגינה הופכת להיות משהו שנמצא בתוך היומיום שלנו, הגוף מושפע מכך לטובה ואנו מתחילים להתנהל מעט אחרת ממה שהתרגלנו.

ההבדלים בין מערכות הספא

ובכן יש המון סוגים של ג׳קוזי לגינה. ההבדל המהותי הוא קודם כל המחיר, אך מן הסתם הדרך שבה הג׳קוזי בנוי, משפיע על המחיר הסופי. מספר מקומות הישיבה והשכיבה, המידות של אמבט הג׳קוזי, סוג החיפוי, חומרי הגלם מהם הג׳קוזי עשוי, הכיסוי שלו, הקונכיה, התאורה, כמות הג׳טים, סוג הפילטרים, המשאבה והמנוע, אלו ועוד משפיעים על המחיר הסופי ועל איכות השהייה באמבט הג׳קוזי.

איך תבחרו את הג׳קוזי המושלם?

ראשית, בעזרתנו. צוות המומחים שלנו יישמח לסייע לכם בבחירת הג׳קוזי המושלם לחצר. אנו לוקחים בחשבון את המיקום ואת הצרכים שלכם ביניהם הגודל של המערכת, המיקום שלה והתקציב שלכם וכך מתאימים לכם באופן מדויק את המוצר האידיאלי. אז קדימה, התרשמו ממגוון הדגמים שבאתר ותוך זמן קצר תוכלו ליהנות מאמבט ג׳קוזי שנמצא אצלכם בבית.

צרו קשר עכשיו!