ג'קוזי

ג'קוזי לגינה

ג'קוזי לגינה

אביזרים לג'קוזי

טבילה בג'קוזי היא ללא ספק אחת מההנאות הגדולות של רוב האנשים, והאביזרים הנלווים לו עשויים להעצים את ההנאה במידה רבה. בין אם מדובר בהתעטפות בחלוק רחצה רק ומפנק מיד לאחר הרחצה ובין אם מדובר בהליכה אל הג'קוזי וממנו בכפכפים נוחים להליכה, מדובר בפינוק של ממש וההשקעה בפרטים הקטנים יכולים לתרום בצורה משמעותית להעצמת החוויה המרגיעה והשלווה בג'קוזי. האביזר הנלווה הראשון יכול להגיע בצורה של חלוקי אמבט וספא. המגוון הוא עצום וכולל אינספור סוגים ומינים המגיעים בשלל בדים וצבעים.

ג'קוזי למרפסת

ג'קוזי למרפסת

מבחר חלוקי רחצה לג'קוזי

ניתן למשל להשקיע בחלוקי רחצה מיוחדים לג'קוזי עליהם מופיעים הדפסים ודוגמאות שונות כגון חלוקים עם נקודות, חלוקי רטרו, חלוקים בסגנון יפני, אוריינטלי, הוואי, חלוקים רומנטיים או חלוקים בסגנון ומראה צבאי. ניתן אפילו להשיג כיום חלוקים בסגנון של Star War לחובבים והמעריצים שבינינו. למי שמתחבר יותר לסגנון הקיטש, ניתן להתאים חלוקים של "הלו קיטי". ולבני זוג שמעוניינים לפנק האחד את השנייה במתנת יום הולדת, יום נישואין וכיוצא באלה, ניתן לבחור בחלוקי רחצה תואמים מהסוג של "שלו ושלה".

אמבטית ג'קוזי

אמבטית ג'קוזי

מגבות בשלל סגנונות

בעונת הקיץ החמה, ייתכן כי ההעדפה תהייה להתעטף דווקא במגבת קלילה יותר ולא בחלוק. מגבות המיועדות לרחצה בג'קוזי עוטפות בדרך כלל את הגוף ונשארות צמודות אליו. גם כאן ניתן להתרשם ממגוון רחב של מגבות בשלל צבעים ועם היצע גדול של הדפסים וקישוטים שונים לבחירתכם. על מנת להימנע מנפילה פתאומית ולא צפויה של מגבת הרחצה מן הגוף, כדאי לשקול את האפשרות של מגבות המגיעות עם כתפיות מובנות. מי מכן שנוטה להיות ביישנית או צנועה יותר יכולה לבחור במגבת יותר ארוכה.

כיסויי ראש וכפכפים

עבור מי מכן שאיננה מעוניינת להרטיב את השיער בעת הטבילה והשהייה בג'קוזי, אין עוד צורך להסתפק בכיסוי השיער הרגיל והסטנדרטי שנעשה לרוב מניילון. כיום ישנם כובעי רחצה מסוגננים הרבה יותר המגיעים בסגנון רטרו עדכני. עם כפכפי רחצה נוחים תוכלו לפנק גם את כפות הרגליים. ניתן לבחור בין כפכפים צבעוניים או בכפכפי בד הדומים לאלו שניתנים במתקני הספא השונים.

אמבטיה ג'קוזי מקצועי לבית

אמבטיה ג'קוזי מקצועי לבית

המדריך השלם לקניית ג'קוזי לגינה

החלטתם לרכוש ג'קוזי לגינה? מזל טוב! כעת עליכם לתת את הדעת למספר נקודות קריטיות המחייבות בחינה קפדנית במסגרת רכישה נבונה של ג'קוזי מתאים ואיכותי לגינה. בישראל נמכרות מערכות ג'קוזי משלושה מקורות מרכזיים: ישראל, סין וצפון אמריקה- ארצות הברית או קנדה. מערכות הג'קוזי חדרו לסין ולישראל רק בעשור האחרון. אולם בארה"ב ובמיוחד בקנדה, מדובר במסורת ארוכת שנים של שימוש בג'קוזי. החברות הקנדיות נחשבות כיום לחלוצות בענף הפיתוח והפטנטים עבור מערכות ספא וג'קוזי ביתיות.

איכות אמינות ועמידות מערכות הג'קוזי השונות

בכל הנוגע לאיכות ולאמינות של מערכות הג'קוזי, המערכות הוותיקות אלו שמבוססות על מסורת ייצור של עשרות שנים הן ללא ספק עדיפות אל שאר האלטרנטיבות המוצעות בשוק. התמונה יחסית פשוטה גם מבחינת העמידות של מערכות אלו. למעשה אין להשוות בכלל בין השלדות של הג'קוזי שמיוצרות בקנדה לבין השלדות שמיוצרות במוקמות אחרים בעולם. במערכות הג'קוזי תוצרת סין, ישראל ומדינות אחרות, השלדה בנויה משכבה אחת או שתיים בלבד של פיברגלאס, מה שלא מונע לגמרי את האפשרות לשברים בשלדה.

שלדה חזקה ואחריות ארוכת טווח

אולם התמונה שונה לחלוטין במערכות הג'קוזי תוצרת קנדה. עריסת השלדה החזקה ביותר מזוהה כיום עם חברות קנדיות אשר יוצקות את השלדה משמונה שכבות של פיברגלאס, ואף שוזרות מוטות מתכת לתוכן כדי לוודא את חוזקן המרבי ואת עמידותן לטווח הארוך. כמו העמידות ובהתאם לה, גם האחריות הניתנת על מערכות ג'קוזי אלו היא ארוכת טווח. יצרנים מקומיים ויבואנים של מערכות ג'קוזי תוצרת סין, מעניקים אחריות לשנים בודדות בלבד על המוצר. יבואנים של מערכות ג'קוזי קנדיות מעניקים אחריות של למעלה מחמש שנים.

חיסכון באנרגיה

אחריות זו ניתנת עבור שכבת האקריל של הג'קוזי ואילו האחריות הניתנת על השלדה היא לכל החיים. מדובר ללא ספק ביתרון תחרותי מובהק שלמעשה מבטיח לכל מי שבוחר לקנות מערכות ג'קוזי קנדיות לגינה, שקט נפשי וידיעה מלאה כי לא ייווצרו לפתע חורים בג'קוזי. מלבד זאת מערכות אלו מגיעות משאבות סחרור מיוחדות שתורמות לחיסכון ניכר באנרגיה תודות לשתי מהירויות עבודה, האחת רגילה והשנייה חסכונית.

צור קשר חייג עכשיו