ג'קוזי סטנדרטי ומתוחכם

אם אתם רגילים למצוא ג'קוזי רק בעת יציאה לנופש, הרי שטוב לדעת שכיום אין צורך לחכות לחופשה על מנת ליהנות מהתענוג, אלא כיום ניתן להתקין ג'קוזי אצלכם בבית, ג'קוזי למרפסת, על הדק וכדומה, כאשר מיום ליום האופציות רק משתכללות וניתן למצוא מגוון גדול לצד מכלול שיפורים טכנולוגיים שמגמדים את הג'קוזי אותו אתם רגילים למצוא בנופש.

טכנולוגיה בשיאה

על מה מדובר? ובכן הג'קוזי של היום גם יודע להגיע עם מסך מגע שמאפשר מגוון אופציות של שליטה על תאורה, זרמים וטמפרטורה, יש תוספות של תאורה צבעונית, מפלי מים ואף מתקני כושר, כך שמדובר על מוצר טכנולוגי מודרני שמעניק חוויה ייחודית ומאוד מהנה. כמו כן יש כאלו שכוללים מנוע היברידי, מערכות ניקוי ברמה מאוד גבוהה וכמובן מגוון גדלים, חומרים ותצורות שונות שמאפשרות שכיבה לצד ישיבה, כך שהשמיים הם הגבול.

אופציות צנועות

עם זאת מי שמבקש ג'קוזי פשוט עבור חדר האמבט, מבקש פשוט ליהנות ממגע של מים חמים מבעבעים ומרגיעים, יכול למצוא מגוון אופציות צנועות שמעניקות את התחושה הבסיסית והכה מהנה. מכאן שניתן להוציא הרבה ולבחור בג'קוזי שכולל מבחר אופציות משוכללות, אך גם ניתן למצוא ג'קוזי במחיר הגיוני ואף כזה שלא הרבה יותר יקר מאמבטיה איכותית- כך שרכישת ג'קוזי אינה רק בגדר מותרות ששמורה אך ורק לעשירים.

טוב לדעת

אם מדובר על ג'קוזי לבית שמיועד עבור הדירה, הרי שהגדלים שניתן לבחור נעים בין 500 ל' לבין 1,500 ל', כאשר המקסימום האפשרי עומד ע 2,000 ל'. עם זאת אם הרכישה מיועדת עבור החצר- הרי שאז אין שום הגבלת גודל, כך שניתן להתפרע ואפילו לבחור בכזה שמכיל כ 10,000 ל' מים.

הכנה

לרוב מומלץ להתקין ג'קוזי בבית רק בעת בנייה או שיפוץ וזאת כי אם מדובר על התקנה בסיטואציה רגילה, הרי שאז יעלה הצורך לבצע שיפוץ כולל שבין היתר מצריך הצבת קווי חשמל, צינורות, הכנת תשתית ראויה, ריצוף חדש וכדומה. כמו כן אם ההתקנה מיועדת עבור בחוץ, הרי שאז יש לוודא שהמשטח יציב ומפולס ולעיתים גם יעלה הצורך להתקין פרגולה.