ג'קוזי במבצע – למי שמחפש ג'קוזי במחיר מבצע

רבות כבר דובר על איתור ומציאה של ג'קוזי איכותי המתאים לכל צרכן. בעוד אשר בעבר היה זה מתקן שלא היה בשימוש בבתים של דיירים רבים, כיום לא מעט מן הציבור צורך את התקן היוקרה, ונהנה ממים חמים וזורמים באמבט בוטיק. ג'קוזי טוב מתאפיין בראש ובראשונה בחומרי הייצור שלו, וכמובן – בנוחות שהוא מספק לבעליו. באשר למחיר, ישנם מספר גורמים שמשפיעים עליו: גודל האמבט, היקף פתחי זרימה ושאיבת המים, וכן סוג חומרי הייצור של אמבט היוקרה. ג'קוזי במבצע, אם כן, הוא ג'קוזי גדול, מרובה בפתחי זרימה של מים, ועשוי מחומרי בוטיק המוצע למכירה במחיר נמוך יחסית.

חומרי הייצור מהם עשויים ג'קוזי

על פי רוב, ג'קוזי יהיה עשוי משילוב של CONTREX עם פיברגלס משוריין, והם מופיעים בעיקר בגרסה שקועה באדמה. ג'קוזי מסוג זה מדמה, למעשה, בריכת שחייה אך המים שזורמים אליו, צורת האמבט והעומק שלו מעידים שזהו ג'קוזי. ניתן להתקנה בגינות גדולות וקטנות – כאחת.

לחילופין, ניתן לרכוש ג'קוזי מסדרת ה- מיני סייז, המיועד לחצר או בית אשר יש בהם חלל קטן ביותר. מספיק 168x212x96 ס"מ כדי שיהיה מקום להתקנת מוצר הבוטיק. ג'קוזי זה אף הוא עשוי פיברגלס אך מצופה באקריל במקום ב- CONTREX. הג'קוזי, על אף גודלו מספיק ל- 4 יושבים בו זמנית.

חידושים בתחום הג'קוזי – מה מומלץ לכם ללמוד ולהכיר?

לאחרונה השיקו מספר יצרנים דגמי ג'קוזי מיוחדים אשר גרמו ללא מעט לקוחות ללטוש עיניים ולנסות להבין כיצד עובד המכניזם המדהים שלהם. כך למשל הוא ג'קוזי מולטימדיה, המכיל מספר ג'טים, ומערכת חימום אלקטרונית. הג'קוזי מכיל התקני מולטימדיה עם מסך קטן בצד – הכל בלתי חדיר למים ויש אפילו מסך עם הגנה מפני רטיבות.

חידוש נוסף שכדאי לכם להכיר – ג'קוזי נייד. כן – הבנתם נכון: ג'קוזי שניתן להעביר ממקום למקום על ידי סחיבה של 2 אנשים. אל תטעו – זו לא בריכת גומי, אלא ג'קוזי העשוי מאקריל מבפנים ומבחוץ, מגובה בשכבת פיברגלס נוקשה.

ניקיונות לג'קוזי – קריטיים, חשובים ושומרים על ההיגיינה

ג'קוזי הוא יעד הרחצה מס' 1 לחיידקים וזיהומים. זהו מקור מים עומדים קטן, בו קצב ההתרבות של חיידקים מהיר ביותר. למען שתבינו במה מדובר, רחצה של 2 אנשים בג'קוזי יכולה לגרום לאותה כמות חיידקים שנגרמת על ידי 150 אנשים בבריכה. לכן, חשוב בכל יומיים לפחות – לנקות את הג'קוזי תוך שימוש בחומרי חיטוי הן למים והן לדפנות. החומרים המומלצים לניקיון: ph Minus, ph Plus, וכן – LEISURE