בחירת אמבטיות וג'קוזי

אמבטיות וג'קוזי הם שני מוצרים שעשויים להפוך כל חדר אמבטיה להרבה יותר מהנה, מרשים ומעוצב, כאשר לעיתים מדובר על אמבטיה שהיא גם ג'קוזי- עבור מי שמתקשה להחליט מה יותר נכון עבורו. כאשר עומדים לבחור אמבטיות וג'קוזי יש לבדוק לפני הכול את האיכות ואת העמידה בתקנים, תוך התחשבות באופן ההתקנה, אופן התפעול והמשקל שהאמבט/ ג'קוזי יודעים לשאת, אופן זרימת המים וכמובן שיש להתעכב על פרמטר האחריות ולהבין מה הוא כולל ולכמה זמן.

גודל

כיום ניתן למצוא מבחר נהדר של אמבטיות וג'קוזי, כאשר יש מגוון חומרים, צורות וגדלים, כך שניתן להתאים את התצורה הטובה ביותר עבור כל מאפייני חדר. אם החדר הנו קטן, יש פחות אופציות ביניהן ניתן להתלבט, אך כאשר החדר יותר גדול, פה כבר יש מקום להתלבטות רבה ולו כיוון שיש אינספור אופציות. על כן בין היתר יש לקחת בחשבון שבכל פעם בה מתכוונים ליהנות מג'קוזי מפנק, גם יש למלא אותו במים, ועל כן לעיתים גם אם יש מקום עבור ג'קוזי גדול, ייתכן ובחירה באופציה יותר קטנה תגרום לכם יותר לנצל את הרכישה וזאת כי מדובר על פחת כמות מים בכול פעם.

לא רק עבור בתי מלון

רבים שיוצאים לחופשה חושבים על המיקום, העיצוב של המלון/ צימר וכמובן על הג'קוזי שמחכה להם שם. עם זאת מדוע שג'קוזי יסמל חופשה ושלא יהיה לכם בבית ג'קוזי משלכם? במיוחד כיום כאשר יש כ"כ הרבה אופציות וגם ניתן לבחור באמבטיה שהיא גם ג'קוזי, מדוע לשמור פינוק זה רק עבור אירועים מיוחדים? על כן לעיתים כל שצריך לעשות זה רק להתנער מעט מתפישות שמלוות אותנו ולבחון מהן החלופות. אם רק קצת מתחילים לבדוק, מהר מאוד ניתן למצוא שיש לא מעט אופציות שעשויות להיות יעילות גם עבורכם.

הוצאה

כאשר עומדים לבחור אמבטיה או ג'קוזי, לעיתים שווה להוציא מעט יותר ממה שהתכוונתם וזאת על מנת ליהנות מהמוצר לאורך זמן ולא להצטער על כך מאוחר מדי. כמו כן הרבה פעמים ניתן למצוא הבדלים במחיר, ולו רק כי מדובר על חברות שונות- עוד נתון שיש לקחת בחשבון.