ג'קוזי הינה מעין אמבטיה הבנויה בצורה ארגונומית המאפשרת עיסוי רפואי לכל חלקי. כל חלק וחלק באמבטיית הג'קוזי תוכנן ויוצר באופן מוקפד ומוכיח את יעילותו המרבית לשוהים בו.

הן אנשים בעלי גינה פרטית רחבת ידיים והן לקוחות בעלי מרפסת בביתם בוחרים להתקין אמבטיה ג'קוזי וזאת בשל האפשרות ליהנות מבילוי מפנק ומרגיע בכל שעות הפנאי. ג'קוזי אף נחשב לאביזר בעל יכולות רפואיות לשחרור שרירים תפוסים וכואבים וזאת בשל המבנה שלו שהינו בעל זרם אחיד היוצא מתוך הפיות הפזורות לכל אורכו ורוחבו של הג'קוזי ומאפשרות עיסוי לכל חלק וחלק בגוף. אילו שיקולים עלינו להביא בחשבון בזמן רכישת והתקנת אמבטיית ג'קוזי ? חשוב לציין שאת הבחירה יש לעשות תוך שיקול דעת, ובהקפדה רבה, וזאת בשל העובדה שהג'קוזי ידוע כבעל משקל כבד ולכן ישנה מקרים בהם לא ניתן להתקין ג'קוזי באזורים מסוימים מסיבה בטיחותית. בנוסף ישנם מקרים בהם נדרשת תכנון והכנות מקדימות של השטח.

1. תקציב – ישנו מגוון רחב של אמבטיות ג'קוזי, על כן בטרם התכנון והרכישה יש לאמוד ולהגדיר לעצמנו את התקציב אותו אנו מוכנים להשקיע על אמבטיה ג'קוזי ואפילו לבדוק אופצייה של יבוא ג'קוזי מסיןן או ממדינות אחרות.

2. גודלו של השטח – ישנם סוגים וגדלים רבים של אמבטיות ג'קוזי על כן יש לבחור באמבט ג'קוזי שמותאם לגודל החלל על מנת שיאפשר שימוש נוח ובטוח וניצול פוטנציאל המקום אצלכם בגינה או אפילו ג'קוזי במרפסת.

3. חומרים איכותיים – על אמבט ג'קוזי איכותי להיות מיוצב ומובנה מחומרים איכותיים ועמידים אשר יאשרו שימוש יעיל ובטוח ואף את ההנאה ממנו לטווח הרחוק.

4. שיקול בטיחותי – שיקול זה הינו הכרחי אותו יש להביא בחשבון בזמן רכישת ג'קוזי וזאת על מנת לאפשר לשוהים בו ליהנות מפינוק ועיסוי במקסימום ביטחון. הספא שלי הינו אתר בעלת וותק וניסיון של בתחום מערכות ספא במשך שנים ובפרט בתחום סגנון חיים ומידע בנוגע לאמבטיות ג'קוזי

חולמים על ג'קוזי בבית ? לא מהססים פונים אל המומחים !!