ג'קוזי בייתי הוא חלום שרבים היו רוצים להגשים, אך ההוצאות הגדולות הכרוכות בכך גורמות לרבים מאיתנו לוותר על חלום של רוגע ושלווה בביתנו. כיום ישנן אפשרויות רבות בהן ניתן לרכוש ג'קוזי ביתי בעלות נמוכה שיכולה להתאים כמעט לכל כיס.

על ידי שמירה על מספר גורמים, נוכל גם אנחנו לרכוש ג'קוזי זול שישרת אותנו נאמנה גם אין באפשרותנו להשקיע כסף רב.

לגודל הג'קוזי השפעה ישירה על המחיר

כאמור קיימים היום בשוק דגמי ג'קוזי רבים ויוקרתיים שעולתם גבוהה. בבחירה בג'קוזי בסיסי השווה בגודלו לגודל אמבטיה סטנדרטית או זוגית נחסוך הרבה בעלויות ונוכל לרכוש ג'קוזי מפנק בעלות לא גבוהה במיוחד.

גודלו של הג'קוזי ישפיע גם על עלויות התפעול של הג'קוזי. ג'קוזי גדול דורש כמות גדולה של חשמל ומים בכל פעם בו נרצה להשתמש בו, עקב שימוש במים רבים ובהוצאות חשמל גבוהות בכל הפעלה. על ידי רכישה של ג'קוזי קטן נחסוך כסף רב בהוצאות השוטפות.

ג'קוזי ספא בחצר

כאשר אנחנו רוכשים ג'קוזי לחדר האמבטיה, נצטרך למלא אותו במים לפני כל שימוש ולרוקן אותו ממים בסוף השימוש. על ידי הצבה של ג'קוזי בחצר הבית, נוכל לחסוך בעלויות המים על ידי השארת המים בג'קוזי בין שימוש לשימוש וכיסוי הג'קוזי בתום השימוש. בדרך זו נוכל להחליף את המים בג'קוזי רק בהתאם לצורך ולא לאחר כל שימוש.

התקנה ג'קוזי חיצוני

ג'קוזי חיצוני הוא ג'קוזי המותקן מעל פני הקרקע. על ידי התקנה שכזו נוכל לחסוך בעלויות החפירה והתאמת הקרקע לצורה ולגודל הג'קוזי דבר שישפיע רבות על עלויות ההתקנה.

הזמנת ג'קוזי דרך הרשת

כיום קיימים מתקני ג'קוזי ביתיים רבים. על ידי ביצוע סקר שוק נרחב נוכל למצוא את הג'קוזי שיתאים בצורה הטובה ביותר לתקציבנו. לפעמים על ידי קנייה ישירות מהיבואן נחסוך כסף רב שנוכל להשקיע בהובלה מתאימה למתקן ובכך לרכוש ג'קוזי זול יותר.

ג'קוזי נייד

היום קיימים בשוק מגוון רב של מערכות ספא ג'קוזי ניידות הזולות בהרבה ממערכות מקובעות והיכולות גם להוזיל את עלויות ההתקנה.