ברצוננו לרכוש ג'קוזי ביתי, האפשרויות הן רבות ומגוונות וכיום קיימים בשוק מערכות ג'קוזי במגוון דגמים וגדלים מהם נוכל לבחור. על מנת שנוכל להבין איזה גודל ג'קוזי ברצוננו לבחור רצוי להבין מספר דברים.

מהו ג'קוזי?

ג'קוזי הוא בעצם סוג של אמבט משוכלל המכיל מים חמים ומבעבעים. הבעבוע במים נוצר כתוצאה מזרמי האוויר המוזרמים לתוך ג'קוזי. לג'קוזי סגולות רפואיות העוזרות להירגע, להפיג מתחים, לשחרר את השרירים ואף להקל על תסמינים רפואיים כגון דלקות פרקים.

אילו סוגי ג'קוזי קיימים?

כיום, קיימים מתקני ג'קוזי בגדלים קטנים המותאמים לרוב לחדרי האמבטיה או מתקני ג'קוזי גדולים היכולים להתאים גם לחצר או לחלל גדול ומקורה.

איך נבחר את גודל הג'קוזי המתאים לנו?

גודל החלל המיועד- לפני רכישת הג'קוזי כדאי להבין את מאפייני וגודל החלל בו נציב אותו. במידה ומדובר בחלל קטן כדוגמת חדר אמבטיה ניתן עדיפות לג'קוזי קטן, כך נוכל להנות ממתקן ספא בפנק בחלל ועדיין לשמור עליו מרווח ונוח. במידה ונרצה להציב את הג'קוזי בחלל גדול כדוגמת מרפסת או חצר נוכל לבחור בג'קוזי גדול בעל עצמה חזקה ומפנקת יותר ושיכול גם להתאים לאירוח.

התאמת הג'קוזי לקהל היעד- בבואנו לרכוש ג'קוזי חדש, חשוב שנבין למי הוא מיועד? במידה והג'קוזי מיועד לשימוש פרטי של אדם אחד או שניים נוכל לבחור בג'קוזי קטן. ג'קוזי כזה יכול להיות בצורה של אמבט סטנדרטי או ג'קוזי פינתי שיוצב בפינת החדר. במידה ואנחנו מייעדים את הג'קוזי לאירוח או לשימוש של מספר אנשים במקביל, נעדיף לבחור בג'קוזי גדול יותר. ג'קוזי כזה יוצב לרוב במרכז החלל, בחדר המיועד לכך, במרפסת וקיים אף ג'קוזי חיצוני שיוצב בחצר.

התכיפות בשימוש- גורם נוסף שכדאי לקחת בחשבון בעת רכישת הג'קוזי הוא התכיפות בו נשתמש בו. יש לקחת בחשבון בכל פעם בו נרצה להשתמש בג'קוזי נצטרך גם למלא אותו במים, דבר שלוקח זמן ומבזבז מים. לעתים נבחר בג'קוזי קטן גם במקרה שיש לנו מקום לג'קוזי גדול יותר על מנת שנוכל לנצל את הרכישה בצורה מקסימלית.