כמה מהמם יהיה לעמוד במקלחת וליהנות מזרם מים חזק וחם, מבלי להצטופף או להידחק בין קירות המקלחון? מאוד מרגיע.

המומחים באתר 'המקלחונים' מסבירים שמקלחון מרווח דיו, יכול להכיל מדפים, שרפרף, מתלה למגבת, מתלה אחיזה ואפילו ממראה. וכל הטוב הזה אכן מגיע גם לך. פשוט מלא את פרטיך בעמודת 'צור קשר' באתר, ונציגנו יחזרו אליך במהירות.

מקלחת מרווחת

האם אי פעם תהית איך זה יהיה להתקלח במקלחון בגודל חדר קטן? עכשיו את יכול. מקלחון זכוכית לפי מידה הוא מושג חדש בעיצוב הפנים, ולמרות שגם המחיר שלו בהתאם, תוכל להיות בטוח שהמקלחון שלך יהיה ייחודי, מרגש וחווייתי.

מקלחון חכם

בין מגוון סוגי מקלחונים מסתתר מקלחון חכם – זהו ראש מקלחת המכיל טמפרטורת אור מבוקרת, כך שלא תחווה שוב לעולם כוויות. שינויי טמפרטורה במקלחונים לאמבטיה זמינים גם בגוונים שונים החל מירוק, המסמל טמפרטורה נמוכה, ועד לאדום, המסמל טמפרטורה גבוהה.

ממש כמו טלפון חכם, טלוויזיה חכמה ובית חכם, הגוונים מופעלים בהדרגה כשגוני תווך הם כחול, כתום, סגול וורוד.

ראש מקלחת

עם כל ההמצאות מטורפות של היום, אין זה מפתיע שגם ראש המקלחת עצמו יכול להיות חכם, שלא לומר גאוני. מה בסך הכול ביקשת? אתה רק מעוניין להיות נקי, רענן, וליהנות מזרם יציב של מים המלטף את גופך.

ובכן, מקלחונים לפי מידה מאפשרים, בין היתר, גם את היתרון של התקנת ראשי מקלחת שונים. עם הגדרות מתכווננות, למשל של טמפרטורה או לחץ מים, אתה באמת לא יכול לשבש את הנאת הרחצה היומית שלך.

אה, רגע, אתה יכול. איך? ובכן, צריך רק להתבונן על תג המחיר של מקלחון זה. כן. אתה מתבונן על יותר מידי אפסים. אבל ההשקעה היא יותר ממשתלמת.

מקלחת גן

מקלחונים לפי מידה מאפשרים אף התקנת מקלחת גבוה עדינה, הבנויה על פלטפורמה לבנה שהיא גבוהה מעט יותר, בארבעה סנטימטרים, ממקלחונים אחרים. מה שמעניין במקלחון זה הוא שבמקום שהמים מצליפים בך, הם זורמים בסגנון מזרקה.

מקלחון זה זכה בפרס עיצוב המוצר לשנת 2007 בתחום המקלחונים לאמבטיה. העיצוב הוא של חרוט מים עדין בגובה של שניים עד ארבעה מטרים. ובעוד שזרימה משתפכת של מים קרים הוכחה כחוויה די מבהילה, תג המחיר של מקלחון זה מבהיל אף יותר.

מקלחון מתקפל

מקלחון זה נוצר על ידי החברה הצרפתית סופיוט. זהו עיצוב ייחודי בעולם המקלחונים לאמבטיה, המאפשר לאנשים החיים בדירות קטנות, להתקין מקלחת שאינה תופסת יותר מידי מקום כמו ג'קוזי.

מקלחון מסתובב

המעצב התעשייתי רון הארד, האחראי על מספר מרשים של עיצובי מקלחונים לאמבטיה, יצר מקלחון המסתובב סביבך, כך שתוחל להגיע אל הארון או אל המדף מתחת למראה, או לכל מקום אחר בחדר הרחצה. כמובן שתזדקק לחדר רחצה בגודל של כל הדירה שלך על מנת להתאים אותו.