ג'קוזי מחירים – מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים

שוק הג'קוזי בישראל עולה מדי שנה, עם ביקושים עולים ותחרות בריאה שהורידה דרסטית את המחירים לעומת מה שהיה בענף לפני עשרים שנה. הצרכן הנבון יבדוק את המחירים, אבל חשוב לא להסתכל רק דרך החור של הגרוש. לפניכם עוד כמה היבטים לבדיקה לפני רכישת ג'קוזי החלומות שלכם

תמונה של ג'קוזי

ג'קוזי מחירים

ג'קוזי מחירים

בין אם יש לכם צימר, או שהנכם בעלי בית פרטי, הרוצים להצטייד במערכת ג'קוזי לגינה או ג'קוזי לבית, חשוב שתהיו צרכנים נבונים: בשוק כל כך תחרותי, יהיה חכם מאוד לבדוק את המחירים על מערכות הג'קוזי השונות, כדי למצוא את העיסקה המשתלמת ביותר.

היום ביצוע של סקר שוק בענף הג'קוזי הינו משימה קלה, במיוחד בעידן האינטרנט שבו ישנם מספר אתרי השוואות שירותים ומחירים, לרבות חוות דעת של משתמשי עבר על כל מוצר ומותג, המשקפות הן את איכות המוצר והן חווית השירות מן החברה.

חשוב לציין כי מחירים בענף הג'קוזי אינם רק על המערכת עצמה: ישנם מחירים ישירים, על המוצר, הובלתו והתקנתו, וישנם מחירים עקיפים בצריכת מים וחשמל. כמו כן, בהיבט של מחירי הג'קוזי, אם הוא מיועד לעסק בתחום התיירות למשל, ייתכן שניתן להזדכות במס על ההוצאה, מה שמוזיל כמובן את העלויות בחישובן הסופי.

מצד שני, אסור להסתכל על רכישת ג'קוזי רק דרך החור של הגרוש. יש לכך עוד היבטים, הן באופן ביצוע סקר השוק והן בביצוע עצמו של ההתקנה.

ג'קוזי עגול - לא רק מחירים ! הצורה לא פחות חשובה

ג'קוזי עגול – לא רק מחירים ! הצורה לא פחות חשובה

ג'קוזי מחירים – מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים: סקר שוק נכון

סקר שוק יכול להתבצע רק בהשוואה בין דגמים דומים. אי אפשר להשוות ג'קוזי לזוג לג'קוזי לחמישה אנשים, מכיוון שמדובר בגדלים שונים ובעלויות בסיס שונות.

לכן חשוב שתדעו מראש איזו מערכת אתם מבקשים, מה גודל השטח המיועד לה, על מנת להשוות בין מספר רב ככל האפשר של חברות ויצרנים.

לאחר שביררתם לעצמכם את סוג המערכת שאתם רוצים, בררו מול כמה שיותר חברות. אל תשללו גם יבוא ג'קוזי מחו"ל – לפעמים גם אחרי שילוח, מכס, הובלה והתקנה זה עשוי להיות זול יותר מחברות ישראליות!

ג'קוזי מחירים – מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים: איכות המוצר

לא פחות חשוב מהמחירים השונים, חשובה איכות המוצר הנרכש. בעידן האינטרנט, קל מאוד לבדוק חוות דעת של משתמשי עבר ולקוחות של כל חברה כמעט.

כאן חשוב לבדוק שני דברים: הדבר הראשון הוא כמה שיותר חוות דעת מהמוצר עצמו כמובן; שנית, לא פחות חשוב, היא חוות דעת על השירות שניתן על ידי החברה המספקת את המוצר, על שירות הלקוחות שלה בעת אספקתו ובעת טיפול בתקלות.

אין ספק כי ג'קוזי לבית, לגינה או לצימר שלכם הינו השקעה שהפכה משתלמת בזכות התחרות, ולכן חשוב לבדוק מחירי ג'קוזי; אבל רק בדיקה של כל היבטי העיסקה תבטיח לכם שקט ושביעות רצון מלאים ממנה.