טיפים לרכישת ג'קוזי

ג'קוזי בבית יכול להיות פינוק לא קטן, ולא מעט אנשים חולמים על אחד כזה אצלם. ג'קוזי של דרים גרדן הוא המקום לנקות בו את הראש וליהנות מקצת שקט, וכמובן לעשות טוב לגוף. יש יצרני ג'קוזי שונים מהם יקרים יותר או פחות, וכמובן אלו שמרכיבים אותם, אך חשוב לדעת כמה דברים לפני שרוכשים אחד כזה הביתה..

תמונה של ג'קוזי


·         מחיר זול מידי – מחיר זול מידי יכול לבוא יחד עם איכות חומר והרכבה ירודים בהתאם. אם אתם עושים השוואת מחירים ומגיעים לאחד שמציע לכם מחיר זול משמעותית מהאחרים – תחשדו... יכול להיות שהוא משתמש בחומרים זולים ולא איכותיים, לא עומד בתקנים הדרושים, ובכלל, יכול להיות שיהיה לכם ג'קוזי יפה ומרשים להראות לחברים אך לא תוכלו לעשות בו שימוש.

·         בידוד – ג'קוזי אמור להיות סגור ומבודד בצורה מושלמת. הבידוד והסגירה הם בשביל שלא ייכנסו חרקים מלמטה, ובשביל לחסוך בחשמל. בבואכם לרכוש ג'קוזי תבחנו את החלק התחתון שלו ותראו האם הוא סגור עם אפוקסי ומוקצף, אם הבידוד הוא על ידי צמר גפן או צמר סלעים אל תקנו!

·         מה המחיר כולל? – בקניית ג'קוזי אתם חייבים להבין מה המחיר כולל, האם הוא רק הקנייה וההובלה שלו אליכם או גם התקנה. בנוסף, אתם חייבים לוודא שיהיו "אבא ואימא" לג'קוזי מה שאומר שתהיה אחריות לג'קוזי כמו גם מי שיבוא אליכם ויטפל בו במידה ותוך זמן קצר הוא יתחיל לעשות לכם בעיות.

·         ג'קוזי בחצר – ג'קוזי בחצר זה סיפור אחר לגמרי מאשר ג'קוזי לבית. בחצר יש לכם אפשרויות רבות יותר למימדים ועיצובים, שלא כמו בבית בו המקום והעיצוב מוגבלים, המיקום שלו צריך להיות קרוב לקו הביוב, לחשמל ולצנרת המים, ועדיף כמובן שהוא יהיה מוסתר מאנשים שעוברים ליד החצר שלכם, כמו גם מוצל בשביל הימים השמשיים יותר.

ג'קוזי אם כן הוא פינוק כייפי במיוחד, ואם אתם כאלו שאוהבים להביא חברים לבלות אתכם ויש לכם אחד כזה בחצר אתם מסודרים. אך חשוב לבחור בקפידה את הג'קוזי שלכם מכיוון שזה לא משהו שמחליפים כל יום וחשוב לא ליפול להצעות מפתות אך לא מבטיחות.