ספא עם ג׳קוזי פרטי

בתי עסק המספקים שירותי ספא בדרך כלל מציבים את הג'קוזי שלהם במקום נגיש לכל הלקוחות, אולם בזמן האחרון ישנו טרנד חדש בעיצוב בתי ספא: ג'קוזי פרטי בכל חדר ספא, למקסימום פרטיות של הלקוח

עד לפני כמה שנים, ספא היה שירות נלווה באתרי נופש ואפילו בתי הבראה שונים – אשר לא היו חלק מרכזי מן השירות הניתן בהם.

התמונה הזו השתנתה על רקע של ייבוא טרנדים מחו"ל, מה שהוביל לפתיחתם של בתי עסק המוקדשים לשירותי ספא, מסאג' ואפילו רפואה משלימה, שהפכו למאוד פופולאריים עד כדי כך שבמצליחים שבהם ישנה רשימת המתנה לתורים עבור טיפול במסגרתם.

התכנון של אותם בתי עסק בדרך כלל הכיל כמה חדרי טיפול, סאונה, בריכה קטנה או גדולה ואמבטיית ג'קוזי מרכזית אליה הגיעו כל הלקוחות, כל אחד בתורו כמובן.

בשנים האחרונות החלה להסתמן מגמת שינוי בתכנון של בתי ספא, כאשר הרעיון הכללי הוא יותר פרטיות וחוויה אישית של כל לקוח. אחד התוצרים הנלווים של הטרנד החדש הזה בא לידי ביטוי בהצבתם של מערכות ג'קוזי פרטי בכל חדר, כך שהלקוח מקבל חוויה אישית ופרטית בנפרד מיתר הלקוחות של הספא.

ספא עם ג'קוזי פרטי – העצמת חווית הלקוח

בעולם שבו פרטיות הופכת יותר ויותר למצרך נדיר, לקוחות מוכנים לשלם כסף רב עבור חוויה אישית ואפילו אינטימית בעת שהם באים לטיפול בספא איכותי.

הדרישה לחוויה מותאמת אישית ופרטית מכתיבה תכנון מחדש של בתי ספא, ובין היתר יוצרת את הטרנד של הצבת ג'קוזי פרטי בכל חדר טיפול, במקום ג'קוזי מרכזי אחד עבור כל לקוחות הספא.

ספא עם ג'קוזי פרטי – מחירים נוחים, יתרון לגודל

ג'קוזי פרטי בכל חדר טיפול היה פעם יכול להישמע כהרפתקה יקרה לבנייה, אולם ירידת המחירים המשמעותית בעולם מערכות הג'קוזי הביאה לידי כך שמערכות ג'קוזי פרטי בספא הפכו לנגישות מאוד גם מבחינת המחיר שלהן.

בנוסף, כל הרעיון בהצבת ג'קוזי פרטי בחדרי הספא הוא יצירת חוויה אינטימית ופרטית מועצמת ללקוחות. פועל יוצא מכך הוא שמערכות ג'קוזי פרטי בחדרי הספא יכולות להיות קטנות יחסית, המתאימות לבודדים או לזוגות.

כך יוצא שגם מחירי יחידות הג'קוזי הינם נמוכים יחסית, בגלל שיחידות ג'קוזי פרטי הינן קטנות, מה שמשפיע על מחירן.

רוצים להעצים את חווית הלקוח בספא שלכם? התקינו ספא עם ג'קוזי פרטי בכל חדר טיפול בספא!