בחירת מקלחונים לפי מידה

אם אתם מתכננים לדש את חדר האמבטיה בבית, לחדש רק את המקלחון הישן ומחפשים מוצר איכותי במחיר נוח וסביר, אנו ממליצים לכם להמשיך בקריאה. יש תחילה לברר מהי הדרך המוצלחת והמתאימה ביותר לעשות זאת. להיכנס לחנות ולומר "את המקלחון הזה אני רוצה", היא איננה אופציה מספקת וקיימים עוד המון דברים שחשוב להכיר ולדעת מבעוד מועד. בנוסף, חשוב לבצע עבודות הכנה ותשתית במסגרת חדר האמבטיה. מי שלא מעוניין במקלחון סטנדרטי בלבד, מומלץ וישקול את האפשרות של מקלחונים לפי מידה.

התאמת מקלחונים לחדרי הרחצה

מקלחונים לפי מידה הם הפיתרון האידיאלי עבור מי שחפץ במקלחון בעיצוב אישי ובחדר אמבטיה ברמת הגימור הטובה והגבוהה ביותר. מטבע הדברים, רוב חדרי האמבטיה דומים זה לזה, מאחר והעיצוב בישראל נותר סטנדרטי וסולידי בעיקרו במרוצת השנים. כיום ישנן לא מעט חברות המציעות שפע של דגמי מקלחונים ומסוגלות לספק לכל לקוח את הדגם המתאים ביותר למידות הרצויות לו, דרך התאמה של הדגם לתני השטח ולגודל חלל חדר האמבטיה. המטרה העיקרית היא להפוך את חדר האמבטיה לנעים, מרווח ומתאים לצרכים.

מגוון דגמים ואפשרויות לבחירתכם

הזמנת מקלחונים לפי מידה או מקלחונים בהתאמה אישית מחייבת טרם לכן קבלת החלטה לגבי סוג וצורת המקלחון. ישנן לא מעט צורות מגוונות של מקלחונים אשר עומדים בתקני איכות מחמירים ביותר. בנוסף, חשוב לבחור את המקלחון על פי חומר הגלם שממנו יוצר, מאחר וקיימים לא מעט חומרים שונים אשר ניתן להזמין מהם מקלחון לפי מידה, לרבות עובי כזה או אחר של המקלחון. יש לחשוב האם אתם מעדיפים מקלחון בעל שתי דלתות נפתחות, מקלחון בעל דלת הזזה אחת, מקלחון עם דלתות זכוכית שקופות או מקלחון בעל זכוכית חלבית שתוכל להשאיר קצת מקום לדמיון.

הזמנת בעל מקצוע לבית

בין כה וכה, חשוב מאד לוודא כי המקלחון הרצוי אכן מתאים לבית המגורים, ומסיבה זו בדיוק חשוב מאד תחילה להזמין איש מקצוע אל הבית. בעת הזמנת מקלחונים נערכות מדידות בביתו של הלקוח במטרה לברר את הגודל המדויק של השטח וכיצד ניתן לעבוד איתו על מנת ליצור את האווירה הנעימה ביותר.