אם אתה מחפש משהו שירגיע אותך, השקעה במקלחון עיסוי היא חובה. האם אתה סובל מכאבי שרירים? העיסוי טוב להרפיית השרירים, כך שההשקעה מתאימה לאנשים הסובלים מבעיות מורכבות של כאבי שרירים.

זמן קצר של עיסוי מים מסייע להפחתת רמות לחץ. אם תשתמש במקלחון עיסוי באופן קבוע, ותשלב אותו עם סאונה, תוכל להגיד שלום לכאבי השרירים, הלחץ והמתח.

modern bathroom with white ceramic appliances and shower cabin

רמות מחירים

אם אתה משווה אמבטיות חמות למארזי מקלחונים, מקלחון עיסוי זמין במחירים סבירים למדי. תוכל לחסוך כסף עם רכישתו, ואף לחסוך מאוחר יותר, כשתשתמש בו במקום בקבלת עיסוי מקצועי אחת לשבוע, או שימוש בתרופות להרגעת כאבי שרירים.

גם חשבון המים חסכוני במקלחון זה, היות וקיימת אפשרות לבקרת זרם המים, והארנק שלך יעריך את ההשקעה.

מקלחון עיסוי גדול ומםנק

מגוון נרחב של אפשרויות

תוכל להשיג מקלחון עיסוי בחומרים וגוונים שונים. מקלחונים אלו מצוידים בתכונות שונות כגון עוצמת זרם מים שונה, עוצמת עיסוי שונה, משקעים, מדפים ועוצמות ברזים. תוכל לבחור בין גדלים שונים, כך שתוכל למצוא את הגודל המושלם עבור השטח המתאים לך.

אם אתה מחפש יותר, אתה יכול לרכוש מקלחון עיסוי עם התקן MP3, נורת לד או מספר גאדג'טים וטכנולוגיות אחרות המותקנות בו.

כשם שמקלחונים בסיסיים זמינים בחומרים וסגנונות שונים של מתכת או חומרים פלסטיים להתנגדות מים, גם במקלחון זה תוכל לקבל את ההתאמה המושלמת.

Bathtub and shower box decoration in bathroom interior - Vintage Light Filter

מרחב

אם אין לך הרבה מקום פנוי, אתה עדיין יכול לרכוש מקלחון עיסוי היות והוא זמין בגדלים שונים ועשוי לתפוס פחות מקום. הסיבה לפופולאריות הגבוהה שלו היא כי הוא יכול להיות מותקן כמעט בכל חדר אמבטיה כך שתוכל למצוא את ההתאמה המושלמת לחדר האמבטיה שלך.

בטחון לכל המשפחה

אם אתה מודאג שמערכת העיסוי לא תהיה שימושית למשפחתך, אתה טועה. זהו סוג של מערכת מקלחון מודרני מושלם לילדים קטנים ואנשים מבוגרים, היות ומקלחון עיסוי מגיע בדרך כלל עם בקרת טמפרטורה ובקרת זרימה, על מנת שילדים ואנשים מבוגרים יוכלו לשלוט בקלות על הטמפרטורה ועוצמת הזרם, כך שאין צורך לדאוג לכוויות מים חמים או מכת קור של מים קרים מידי ועוצמת זרם שאינה מתאימה.

modern luxurious bathroom in house on a beach

פשטות

אם אינך בטוח אם מערכת מקלחון העיסוי החדש תיכנס לתוך המערכת הקיימת שלך, אינך צריך לדאוג לשום דבר, היות ומקלחונים אלו משתלבים במקום הקיים ללא בעיה.

בשל כל ההגדרות והתכונות המתקדמות שלהם, אינך צריך לדאוג מפני סיבוך הכרוך בהתקנה מורכבת, היות והכול נמצא במקום אחד. עם חיבור מערכת האינסטלציה הקיימת למקלחון, הוא יהיה מוכן לשימוש.