עולם המקלחונים עבר מהפכה של ממש לפני לא מעט שנים אשר בעקבותיה ניתן כיום למצוא מגוון גדול ורחב של מקלחונים במידות סטנדרטיות או במידות אישיות על פי הזמנה של הלקוח. המקלחונים עשויים מסוגים שונים של זכוכית, הם יכולים להגיע בעיצובים וחריטות שונות על גבי הזכוכית וכל לקוח יכול לבחור בדיוק את המקלחון שיתאים לחדר האמבטיה שלו, לצרכים שלו ושל בני משפחתו וכמובן יתאים בדיוק להעדפות האישיות שלו.

למה להזמין מקלחון על פי מידה

כאשר מדובר על מקלחונים סטנדרטים הכוונה היא למקלחונים מרובעים עם שתי דלתות נפתחות או אחת. אבל כמובן שהמגוון והמבחר מצומצמים הרבה יותר מאשר בתחום של מקלחונים על פי מידה אישית והזמנה אישית. כאן בעצם השמיים הם הגבול ובזכות המידות האישיות לפי הזמנה אפשר ממש לעצב את חדר האמבטיה לפי המקלחון המיוחד והמעניין. ישנם סוגים שונים של מקלחונים שאפשר לבחור מתוכם וכאשר ניתן לשלב בין כל הדגמים לפי ההעדפה האישית הרי שמתקבלות אלפי אפשרויות.

מקלחון על פי מידה אפשר להתאים לחדר האמבטיה הספציפי ולהחליט האם רוצים שהוא יהיה צמוד לפינת חדר האמבטיה, כלומר מורכב משני קירות של החדר ושני קירות זכוכית, או אולי להציב אותו במרכז החדר וכך להרוויח מקלחון בעל 3 קירות זכוכית. אפשר לבחור את אופן פתיחת הדלתות – דלת אחת שנפתחת כלפי חוץ או פנים, שתי דלתות שנפתחות או להתקין את המקלחון בצמוד לאמבטיה. כל האפשרויות קיימות וישנן אפשרויות רבות משנוכל לספור.

היכן קונים מקלחון על פי מידה

כאשר ניגשים אל נקודת מכירה של מקלחונים וכלים סניטריים כדאי מאד לשאול האם אפשר להזמין שם מקלחון על פי מידה על מנת שלא לבזבז זמן במידה ואין מקלחונים כאלה שם. לא כל משווק מתעסק בתחום זה מפני שיש צורך בציוד שונה וייחודי על מנת ליצור מקלחונים אשר שונים ממידות הסטנדרט המקובלות. אין סיבה לוותר על מקלחון על פי מידה מפני שמדובר בפינוק אמיתי ובפריט עיצובי אשר מקנה אווירה יוקרתית בחדר האמבטיה.