נגמרו אותם ימים בהם אתם מסתובבים בין חדרי הכושר השונים, מנסים לקבל הצעות מחיר על סמך מועדון הכושר שיוכל לספק לכם גם סאונה. זוכרים שהייתם בוחרים מלון ובודקים האם יש בו גם סאונה יבשה או רטובה? אז מספיק. אין לכם צורך יותר בבדיקות האלו. להבא, שתחליטו על איזה מלון ללכת, או היכן להתאמן תוכלו לחפש דברים אחרים, מהסיבה שהסאונה תהפוך לחלק אינטגרלי אצלכם בבית.  מעכשיו תוכלו להתקין מקלחון סאונה במקלחת הפרטית שלכם. כן, הקידמה הגיעה וכיום, כל אחד מאתנו, יכול להחליט האם הוא רוצה להתפנק בסיומו של יום עבודה ארוך בסאונה הביתית שלו. מקלחון הסאונה מעניק את הערך המוסף האולטימטיבי לחלל האמבטיה שלכם.

אילו אופציות של מקלחוני סאונה קיימים בשוק?

ממש כמו שאתם מכירים ממקומות אחרים, תוכלו לבחור בין סאונה יבשה לסאונה רטובה. במידה והתקציב שלכם לא חורג מהמחיר המבוקש,  תוכלו לקחת את כל החוויה הנפלאה הזאת צעד אחד קדימה ולשלב בין השניים. כיום, ישנם פתרונות רבים לחוויית המקלחת. לא עוד מקלחת קצרה בתחילת יום או בסיומו אלא חוויה מפנקת שתאפשר לכם לנוח, להירגע ולהטעין מצברים. מעבר ליתרונות הברורים של הסאונה עצמה, מקלחון סאונה משדרג לכם את חדר האמבטיה במספר דרגות המקלחונים הביתיים אשר הפכו עם השנים לברי השגה, נותנים פן עיצובי מדהים. הם משדרגים את חדר האמבטיה, מעניקים לו יוקרה והופכים אותו למושא קנאה לכל מי שרואה אותו. אם המקלחת עבורכם היא לא רק שטיפה זריזה, אלא המקום להירגע ולהתנתק לרגע מצרות היום יום, זה בדיוק האלמנט שחסר לכם בבית.

Beautiful sauna interior with heater and stones

באילו מקרים כדאי לי להתקין מקלחון סאונה

אם נמאס לכם מהמראה הסטנדרטי של האמבטיה שלכם. הוילון הישן כבר עשה את שלו ואתם שוקלים להתחדש במקלחון לאמבטיה, אנחנו ממליצים בחום, לקחת את רכישת המקלחון לשלב הבא. אתם יכולים להסתפק רק במקלחון שיעזור למים לא להינתז לכל מקום, אבל למה לחשוב בקטן? אם אתם כבר הולכים להתחדש במקלחון, אז מקלחון סאונה ייתן לכם הרבה יותר מאשר מקלחון רגיל, שכל תפקידו הוא לבלום את המים. גם אם אתם נמצאים עכשיו בשלב של עיצוב בית חדש לחלוטין, כדאי לכם להתחיל מגבוה. בניית מקלחון הסאונה מראש, תקנה לכם שקט שנים רבות קדימה. גם תזכו לקבל מוצר מהמם שישדרג לכם את האמבטיה, וגם תהנו מהערך המוסף – השקט והשלווה הנפשית אותו הוא מעניק.

מקלחון סאונה- חסכוני, מפנק, ופרקטי

אתם לא צריכים להיות אנשים מהוליווד כדי לאפשר לעצמכם שימוש בפרט הנפלא הזה. בעידן הנוכחי, קיימים מקלחונים רבים, בגדלים שונים, אשר יתאימו לצורך שלכם על פי המידות המבוקשות. הוא יחסוך לכם את הכסף הנוסף שלרוב משלמים בחדר כושר בשביל שימוש בסאונה, ויאפשר לכם להנות מכל העולמות במקביל.