אחת החוויות המשמעותיות בחיינו היא חווית הרחצה:

חוויית הרחצה והשהייה בחדר המקלחת או האמבטיה הינה חוויה משמעותית מאד בחיינו והיא חוויה ביתית חשובה עד מאד בדומה לחוויית האכילה וחווית השינה.

להשקיע מאמץ בעיצוב חדר האמבטיה:

אי לכך בדומה להשקעה, למאמץ ולהוצאות הכספיות אשר מייחדים לעיצוב הבית באזורי הסלון וחדרי השינה יש להקפיד ולהשקיע את אותן ההשקעה וההקפדה גם בעיצוב המקלחת וחדר האמבטיה.

התשובה הניצחת לוילון האמבטיה:

לעיצוב חדר האמבטיה או המקלחת וודאי שלא תרצו להשתמש בוילון הסטנדרטי למניעת זליגת מים בלבד, אלא שתבחרו בפתרון עיצובי, מודרני, אסתטי ויחד עם זאת פרקטי ופונקציונאלי של מקלחון זכוכית.

אסתטיקה ופונקציונאליות כאחד:

מקלחון זכוכית לא זאת בלבד שנהנה מיתרונות אסתטיים בולטים, הוא נראה טוב, הוא משדר יוקרה ואקסקלוסיביות, אלא שהוא גם מספק חווית מקלחת מענגת נעימה ונוחה. נוסף על כך אחזקתו של מקלחון זכוכית היא קלה נוחה ופרקטית. מקלחון זכוכית אינו צובר עובש והוא קל לניקיון בהעברת סמרטוט פשוטה.

חווית רחצה מענגת:

מקלחון זכוכית תוחם את כל תחום הרחצה ומעניק למתרחץ חווית מקלחת ורחצה מלאה סגנון סטייל ואיכות חיים כמו גם חוויה נעימה ומענגת יחד עם פרקטיקה נוחה לשימוש.

סגנונות וסוגים שונים של מקלחונים:

מקלחון זכוכית יכול לבוא בווריאציות שונות, מקלחון פינתי, מקלחון חזיתי, מקלחוני הזזה, מקלחונים מתכופפים, מקלחונים מודפסים ועוד כהנה וכהנה מקלחונים מסוגים שונים.

האופציה הנבונה:

מקלחון זכוכית יהווה את האופציה הנבונה והמושכלת ביותר לעיצוב חדר האמבטיה או המקלחת לקבלת מראה יוקרתי אקסקלוסיבי מלא סגנון וסטייל מבלי לוותר על פונקציונאליות, נוחות, ופרקטיקה שימושית, נוחות אחזקה וקלות הניקיון.

עלויות נמוכות:

נוסף על כך עלויות של מקלחון זכוכית אינן גבוהות וניתן לשדרג באמצעותם את מראה האמבטיה או חדר המקלחת מבלי להיכנס להוצאה גדולה מדי ולהישאר תחת תקציב נמוך יחסית.

התאמה אישית:

ישנם גם מקלחונים בהתאמה אישית המתאימים לרצונותיו צרכיו ורעיונותיו היצירתיים של הלקוח על פי טעמו ועל פי הסגנון הכולל השרוי בביתו. מקלחונים אלו יהיו לרוב יקרים יותר ויעמדו בסטנדרט גבוה יותר.