זקוק לפינוק קטן? ספא כרוך בתכנון פשוט, ותאורה מרהיבה מהסוג הנכון להדגשת צמחים, אתה יכול ליצור נווה מדבר משמעותי של רגיעה.

אם התקנת ספא יוקרתי אינה באה בחשבון, בשל המחיר הגבוה, אתה תמיד יכול לתכנן מערכת ספא לגינה בבית. התחל כעת, כשאין לך הרבה עבודת גינון שגרתית לבצע, ובקרוב תוכל לפנק את עצמך בכל פעם שתרצה.

הכנת האזור

בחר את האזור המוגן ביותר. הוא צריך להיות מוצל עם פרגולה להענקת פרטיות. קירות מוצקים שומרים על חום המספק מחסה מפני הרוח, בעוד שמשטחים לבנים מחזירים את האור ולכן קח בחשבון התקנת קירות או מעקות.

התקנה מהירה

על מנת להתקין ספא בשטח פתוח במהירות ובמחיר זול, יש להתקין קורות, חוטי רשת לסבכה, ואז לגדל מבחר מטפסים יפים פורחים מעל הג'קוזי, רוצי ריחניים.

יצירת הגידור מקבל נופך זוהר באמצעות חיתוך החלק העליון של הצמחים לצורות כמו עננים, צריכים או פרחים, ואז יש לחצות נישות בצידי מערכת ספא לגינה, ליצירת כדים או פסלונים מעוצבים.

Outdoor hot tub, jacuzzi on the garden.

עיצובים מרהיבים

הנח משטח חצץ ובחר את סוג ריהוט הגינה הניתן להשארה בחוץ כל ימות השנה. הריהוט צריך להיות מעץ יצוק או ספסלי אלומיניום, הכיסאות והשולחנות נראים במלוא הדרך והם כבדים מספיק כך שאינם מתבקעים בתקופת החורף.

ספא לקיץ

מערכת ספא לגינה בתקופת הקיץ ניתנת להמרה באמצעות הוספת מרפסת עם מטפסים מעל לדלת, המצפים את הפנים ליצירת בידוד, הוספת וילונות, מדפים, ריצוף, ארונות לאחסון ומקומות ישיבה. ניתן להניח אף ספה ישנה. אם קיימת נקודת חשמל זמינה, ניתן להוסיף מקרר קטנה או בר מיצים.

 

A private jacuzzi at a health spa resort in Hua Hin, Thailand.

כוח התאורה

מניחים אורות גינה סולארית מעוצבים מסביב למערכת ספא לגינה כדי ליצור אווירת ערב. בתקופת הקיץ ניתן להשתמש באורות השמש סביב הכניסה.

מומלץ לשמור על אספקת נורות המוסיפות נצנוץ במרכז שולחן גינה או להשתמש ב"נרות" אלקטרוניים צבעוניים.

תכונות המים

מערכת ספא לגינה מפוארת וחמה היא הבחירה המועדפת של אנשים רבים. להשגת מערכת עליזה במחיר זול, השתמש בג'קוזי פח, שיכול להישאר בשמש כל היום ולהתחמם מספיק על מנת שניתן יהיה להשתמש בו כמו באמבטיה בקיץ.