מי לא היה רוצה להגיע הביתה לאחר יום עבודה, ובמקום מטלות בית מיותרות שהיה מעדיף שלכוח מהן, היה מחכה לו פינוק לגוף ולנפש? כולנו. מערכות עיסוי הן בדיוק הפתרון המושלם עבור כל אחד מאתנו. הגוף והנפש סובלים מאוד במהלך היומיום אנו שורפים המון קלוריות רק בהתרוצצויות בעבודה, עם חברים עם משפחה, וגם טרודים במחשבות על אחריות על משפחתנו ועל ילדנו, על כן, הן הגוף והן הנפש זקוקים לעיתים למנוחה (אפילו אם תהיה זו מנוחה של מספר דקות – הרעננות שתגיע אחר כך תהיה שווה את המאמץ). מערכות עיסוי נועדו בדיוק לשם כך, הן קרויות גם ג'קוזי והמטרה שלהן היא להרגיע אותנו למשך מספר רגעים, ולהוות מקום לנירוונה כללית של הגוף שלנו.

האם מערכות עיסוי מגיעות בסוגים שונים ?

כמו כל פריט ריהוט, גם מערכות עיסוי ניתן להזמין בצורות שונות ובגדלים שונים, כך שאם נרצה צורה מעוגלת נוכל להזמין זאת מהחברה המספקת ואם נרצה במערכת פינתית נוכל לבקש התקנה שכזו בעת השיפוץ של המקום עליו תונח המערכת. כמובן שיש חשיבות למיקום עליו יונחו מערכות עיסוי השונות שלנו. אם נרצה להתקין אותן בחוץ על גבי דק עץ למשל, אזי הסגנון של המערכת יהיה עץ. לכן, אכן קיימים סוגים שונים ורבים של מערכות כאלו, ומומלץ מאוד לדעת מראש, היכן המערכת תמוקם כדי להחליט בבהירות על סגנון ואופי המוצר הסופי שייבנה.

מה היתרון בשימוש מערכות עיסוי בבית שלנו ?

הזכרנו עוד קודם, כי הגוף והנפש זקוקים למנוחה ולהתרגעות, מערכות עיסוי, מיועדות בדיוק לשם כך. הן מחממות את הגוף, וזורקות פרצי מים חמים על השרירים התפוסים, הדבר מאוד בריא שכן הוא מרפה את הגוף, ונותן לו להירגע. כמו כן, החום היוצא מהמים עצמם, מעניק תחושת ליטוף נעימה על כל הגוף, ומחבק ועוטף אותנו. מומלץ לשהות במים לא יותר מ – 10 דקות בממוצע, כדי להרגיש את השיפור האולטימטיבי. מעבר לכך, היתרונות מצטמצמים שכן הגוף לא מורגל להיות במים כאלו לאורך המון זמן.

האם מערכות עיסוי נחשבות יקרות מאוד ?

עד לא מזמן, מערכות עיסוי נחשבו משהו ששייך רק לעשירים, עובדה זו נעלמה מהעולם ואנחנו רואים יותר ויותר בעלי דירות, משפרים את חייהם בשימוש מערכות אלו. כמובן, שיש לקחת בחשבון שהן לוקחות ותופסות מקום ומרחב בדירה, ולכן מי שאין באמצעותו מספיק מרחב לאמבט זה, לא יוכל לרכוש לעצמו את אחת ממערכות העיסוי הללו. כל מי שרוצה להתפנק וליהנות מהחיים, ויש לו מעט כסף להשקיע במערכת שכזו, מומלץ לו מאוד שירכוש כזו עוד היום. ולכל מי שאין אפשרות, מוזמן לגשת לחדרי כושר בהם בד"כ קיימים מערכות עיסוי שכאלו, וכך גם הוא יוכל ליהנות מהיתרונות הרבים שיש לה להציע לנו.