מערכות ספא ביתיות נועדו לספק חימום ואמצעי הרגעה, ממש כמו בשהות בבית מלון. בעבר בוצע בהן שימוש נרחב, וגם כיום הן חוזרות לאופנה, ומותקנות בבתים בעלי עיצוב פנים יוקרתי ומתוחכם.

בהנחה שהכול עובד כמו שצריך, למשל, כשמגדירים את מחזור חום הפילטר וזרימת המים, הדבר הראשון שאתה מחפש הוא להתקין ספא כפי שהשתמשו בה הרומאים.

להתענג כמו הרומאים

עכשיו, לעיתים קשה למצוא מערכות ספא שעובדות כפי שעבדו אז, אך החדשות הטובות הן שמערכות אלו נמכרות ברמות מחירים משתנות, כלומר, כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש אותן. אם יש לך בבית את המקום המתאים, אל תהסס וצא לביקור בחנויות המוכרות מערכות ספא ביתיות.

מציאת מערכת הספא המתאימה

מה שאתה מחפש מתחיל בביקור בגלריית תמונות המציגות מערכות ספא ביתיות – אז והיום. זה החלק החשוב ביותר במציאת המערכת המתאימה, שכן התמונות גלויות והמחירים מוצגים בפירוש. כשאתה מאתר את המערכת המתאימה, אל תהסס וצא לרכוש אותה.

אם תתלבט בין המערכות השונות, המומחים זמינים לסייע לך. מומלץ ביותר לרכוש מערכות ספא ביתיות כדי להביא את החופשה הביתה.

מה מכילות מערכות ספא

מערכות ספא ביתיות הזמינות כיום, מכילות רכיבים משוכללים יותר מכפי שניתן היה להשיג בעבר. הן מכילות תרמוסטטים הממוקמים על גביהן, הנקראים פקדי צד ספא, שבהם מותקנים כפתורי אוויר ונוריות חיווי כתומות.

אחת הנוריות מפעילה את הדוד, והשנייה מפעילה את האור, ללא קשר לרמות החימום בספא. אל תתבלבל. המערכות פשוטות ביותר להפעלה.

מערכות ספא בסגנון היי טק

בעבר ניתן היה להשיג מערכות ספא בסיסיות ביותר להתקנה ביתית. כיום מערכות ספא ביתיות משוכללות ומתקדמות ביותר, ללא הגבלת זרימת המים.

חיישני היי טק מזרימים חום אל הספא ללא הגבלה, והמערכות נחשבות לבטיחות באמצעות מתקן המודד את טמפרטורת המים ומווסת אותה כראוי.

interior modern house, wide marble bathroom with jacuzzi

תקופת ניסיון

היות והמחיר של מערכות ספא ביתיות כיום גבוה ביותר, ניתן לרכוש מערכת לניסיון, להשתמש בה לתקופה מוגבלת של מספר ימים, ואם היא מתאימה, זה הזמן לרכוש מערכת ספא לבית שתגרום לך לרוץ הביתה בכל הזדמנות.

היבט הבטיחות

אין לחשוש מנושא הבטיחות של מערכות ספא ביתיות. בעוד שבעבר התרחשו תאונות, כיום הן נועדו לשימוש בטוח באמצעות בדיקות חריגות עלייה בטמפרטורה נורמאלית ומניעת חימום מוגבר מידי של המים.

MILAN, ITALY - SEPTEMBER 13: Whirlpool bath on display at HOMI, home international show and point of reference for all those in the sector of interior design on SEPTEMBER 13, 2014 in Milan.

אל תסתבך

רכישת מערכות ספא ביתיות נחשבת כיום למבצע פשוט. אינספור מומחים בתחום זמינים לסייע לך להתקין בפשטות את המערכת בה בחרת. הקפד לבדוק שהמערכת מאפשרת זרימת מים מקסימאלית, שכל השסתומים פועלים כראוי ושקיים מספיק ציוד אוורור, כדי שתוכל לנשום.