ג'קוזי בבית יכול להיות פינוק לא קטן, ולא מעט אנשים חולמים על אחד כזה אצלם. ג'קוזי של דרים גרדן הוא המקום לנקות בו את הראש וליהנות מקצת שקט, וכמובן לעשות טוב לגוף. יש יצרני ג'קוזי שונים מהם יקרים יותר או פחות, וכמובן אלו שמרכיבים אותם, אך חשוב לדעת כמה דברים לפני שרוכשים אחד כזה הביתה.

Jacuzzi bath in spa wellness center

מחיר זול מידי

  • מחיר זול מידי יכול לבוא יחד עם איכות חומר והרכבה ירודים בהתאם. אם אתם עושים השוואת מחירים ומגיעים לאחד שמציע לכם מחיר זול משמעותית מהאחרים – תחשדו… יכול להיות שהוא משתמש בחומרים זולים ולא איכותיים, לא עומד בתקנים הדרושים, ובכלל, יכול להיות שיהיה לכם ג'קוזי יפה ומרשים להראות לחברים אך לא תוכלו לעשות בו שימוש.
  • בידוד – ג'קוזי אמור להיות סגור ומבודד בצורה מושלמת. הבידוד והסגירה הם בשביל שלא ייכנסו חרקים מלמטה, ובשביל לחסוך בחשמל. בבואכם לרכוש ג'קוזי תבחנו את החלק התחתון שלו ותראו האם הוא סגור עם אפוקסי ומוקצף, אם הבידוד הוא על ידי צמר גפן או צמר סלעים אל תקנו!
  • בקניית ג'קוזי אתם חייבים להבין מה המחיר כולל, האם הוא רק הקנייה וההובלה שלו אליכם או גם התקנה. בנוסף, אתם חייבים לוודא שיהיו "אבא ואימא" לג'קוזי מה שאומר שתהיה אחריות לג'קוזי כמו גם מי שיבוא אליכם ויטפל בו במידה ותוך זמן קצר הוא יתחיל לעשות לכם בעיות.
  • ג'קוזי בחצר – ג'קוזי בחצר זה סיפור אחר לגמרי מאשר ג'קוזי לבית. בחצר יש לכם אפשרויות רבות יותר למימדים ועיצובים, שלא כמו בבית בו המקום והעיצוב מוגבלים, המיקום שלו צריך להיות קרוב לקו הביוב, לחשמל ולצנרת המים, ועדיף כמובן שהוא יהיה מוסתר מאנשים שעוברים ליד החצר שלכם, כמו גם מוצל בשביל הימים השמשיים יותר.

ג'קוזי אם כן הוא פינוק כייפי במיוחד, ואם אתם כאלו שאוהבים להביא חברים לבלות אתכם ויש לכם אחד כזה בחצר אתם מסודרים. אך חשוב לבחור בקפידה את הג'קוזי שלכם מכיוון שזה לא משהו שמחליפים כל יום וחשוב לא ליפול להצעות מפתות אך לא מבטיחות.

Girl is in Jacuzzi and enjoy

ג'קוזי מקצועי

חויית הג'קוזי המקצועי לבית, היא כבר מזמן אינה נחלתם של העשירים בלבד. אין צורך יותר, לתכנן את החופשה הבאה שלכם, בתקווה שהמלון בו תרצו להתארח או הצימר ששמתם עליו עין, יבטיח לכם ג'קוזי מקצועי, בין אם זה בחדר או בקומת הבריכה המשותפת לכולם.

תועלות הג'קוזי לבית

מלבד העובדה, כי אם אתם חובבים של המוצר הנפלא הזה, תוכלו להשתמש בו מדי יום, בלי להתחיל לחשב לוחות זמנים של, מתי נגיע לחדר הכושר ובאיזה שעה יש פחות אנשים, שיתפסו לנו מקום בו, לג'קוזי הביתי, ישנם תועלות שיש לקחת בחשבון. בראש ובראשונה, זה שלכם. תוכלו להחליט בדיוק כמה להשתמש בו, מתי להשתמש בו, ומי בכלל ייכנס אליו. כלומר, כבר הסירו מלבכם, את דאגת הסטריליות, אשר עוברת לכולנו בראש, כאשר אנחנו רוצים להכנס לג'קוזי, שמאוכלס בכמויות רבות של זרים. הג'קוזי הביתי שייך לכם.

דבר נוסף, מדובר בפריט עיצובי מרשים ביותר ביופיו, אם עיצוב הבית שלכם הוא קריטי לכם, אם אתם מדקדקים בפרטים הקטנים, בכל פינה בבית, הרי שאין כמו ג'קוזי מפואר שכזה, כדי להוסיף המון עוצמה למראה הכללי של הבית. יש לכם חצר? אתם יכולים למקם אותו שם. אולי תעדיפו לשים אותו במרפסת השמש שלכם, או באמבטיה שתמיד חלמתם עליה.

Modern house bathroom interior

הג'קוזי כמתנה לנפש

אין כמו להוריד את הבגדים בסוף היום, להכנס לטבילה קצרה בג'קוזי, להישען לאחור ולהתפנק בזרמים החמים, אשר ישחררו לכם את כל הלחצים היומיומיים. הג'קוזי מועיל אם כך גם לנפש, מקום בו אפשר להירגע בנחת ולשים לכמה רגעים, את הלחץ היומיומי בצד, וגם למצב הפיזי שלכם. שרירים תפוסים? כאבים באיזורים מסויימים בגוף? כוונו את גופכם לעבר הזרם החם, ותנו למים לעשות את העבודה. את תחושת ההקלה תרגישו מיד,שכן אין כמו הפינוק של הג'קוזי הביתי, להרגיע את הגוף ואת הנפש. הגענו לעידן בו ג'קוזי מקצועי יכול להתאים לכל אחד. תעשו לעצמכם טובה, ותפנקו את עצמכם.