אנשים רבים תוהים לגבי החומרים, הסגנונות ואפשרויות העיצוב עם פרגולות אלומיניום להתקנה בגינה. מאמר זה מספק את כל הטיפים הדרושים.

פרגולה היא מבנה המספק צל ומותקן בגינה או במרפסת. יש לה גג פתוח סריג הנתמך בעמודים. פרגולות אלומיניום בלגי אינן מיועדות לחסימה מוחלטת של השמש, אלא לספק הקלה מפני אור שמש ישיר, ובמקביל לאפשר לאוויר לזרום בחופשיות. רוב הפרגולות מתאימות לרוב עיצובי הפנים.

מהו המקום הטוב ביותר להתקנת פרגולה?

פרגולות אלומיניום ניתנות להתקנה כמעט בכל מקום בגינה או מעל ג׳קוזי למרפסת שהותקן אצלכם, אך המיקומים הנפוצים כוללים פינת אוכל בחוץ, בצד בריכה פיברגלס, בקצה הגינה או ליד הג'קוזי. פרגולה ניתנת לבנייה אף על מסלול על מנת לספק כניסה דרמטית לתוך המרפסת או הגינה.

מהם החומרים המשמשים לבניית פרגולה?

בשנים האחרונות, אנשים רבים עברו לפרגולות אלומיניום היות והן קלות יותר לשמירה ועמידות יותר בתנאי מזג אוויר שונים בהשוואה לעץ. ניתן לחקות מראה עץ עם אלומיניום בלגי, להענקת מרקם וצבע של עץ עמיתי, עם מעט מאוד תחזוקה וללא חשש לנזק או ריקבון חרקים.

האם מומלץ להשתמש בערכה מותקנת מראש או לבצע התקנה לבד?

קיימות שתי שיטות לבניית פרגולה. האפשרות הראשונה היא הרכבת פרגולה מתוך ערכה מוכנה. מספר יצרנים מציעים ערכות פרגולות אלומיניום בגדלים וסגנונות שונים, כולל פרגולות סטנדרטיות או פרגולות מותאמות אישית.

האפשרות השנייה היא התקנת פרגולה באמצעות מתקין פרגולות מיומן. יתרונות הבחירה באפשרות זו הן עיצוב גמיש לחלוטין כשמדובר בגודל, צורה, חומר, גוון וסגנון עמודים. בנוסף, עם פרגולה מותאמת אישית אתה יכול לשלוט על כמות האור החודר דרך המסננים.

כמה עולה פרגולה?

מחיר פרגולות אלומיניום בלגי תלוי במורכבות הגודל, החומר והעיצוב. טווח המחירים נע בין פרגולות זולות לפרגולות יקרות. ככל שמעורבת יותר עבודת עיצוב מותאמת אישית, כך עולה יותר מחיר הזמנת הערכה.

מה אם אני מעוניין לבנות פרגולה בעצמי? היכן ניתן לקבל תכניות?

בניית פרגולה בשיטת 'עשה זאת בעצמך' אינה משימה קלה. יחד עם זאת, אם יש לך כישורי נגרות, הכלים הדרושים והנחישות, יתכן שתוכל להתמודד עם פרויקט זה. ודא שיש לך תכנית מחושבת טרם תחילת הבניה. תוכניות פרגולות אלומיניום ניתנות להורדה באינטרנט.

איך ניתן להתאים פרגולה בעיצוב אישי?

אספקת צל היא רק אחד מהיתרונות הרבים של פרגולה. למעשה, היא יכולה להגדיר את עיצוב המרפסת, לחבר בני משפחה וחברים ולספק מיקוד לגן. רעיון אחד להפיכת פרגולה ממוצעת לתכונה חיצונית מדהימה היא לגדל עליה צמחים מטפסים.

רעיון נוסף הוא לבנות ספסלי אדניות לתוך פרגולות אלומיניום. בנוסף, אם אתה מתכנן ליהנות מהמרפסת בלילה, ניתן להוסיף חבל תאורה לפרגולה, ליצירת השפעת עיצוב יפה.

אם אתה מעוניין להפוך את הפרגולה שלך למקלט פרטי, תוכל להוסיף סריג צדדי אחד או יותר, או לעטוף את כל המבנה עם בד חיצוני.

האם ניתן לשנות את עיצוב העמודים

עמודי פרגולות אלומיניום בלגי ניתנות להוספת עיצובים מיוחדים. ניתן לבחור את העמודים בהתאם לארכיטקטורה של הבית ובהתייעות של מעצב פנים או מעצבת פי. עמודים לפרגולות אלומיניום ניתנים לצביעה בגוונים טבעיים שונים, והם מסייעים להגדלת הסגנון הכללי של הגינה או המרפסת.