דקים סינטטיים עכשיו יותר מתמיד

בימים טרופים אלה בהם לא תמיד ישנו תקציב לעיצוב הבית, ואת רוב הבתים אנו לא קונים אלה שוכרים, דקים סינטטיים הופכים לפתרון מעולה בעיקר בשל מחירם האטרקטיבי וקלות התקנתם. לדקים הסינטטיים יתרונות רבים והם מהווים פתרון לבתים רבים גם בשכירות שרוצים להתהדר בכניסה מדהימה לבית או בפינת ישיבה אטרקטיבית במיוחד. אז מדוע דקים סינטטיים טובים לנו עכשיו?

דקים סינטטיים מהווים פתרון נפלא לאנשים שאינם מעוניינים להשקיע הון רב בעיצוב הבית ובעיקר בעיצוב המראה החיצוני של הבית, בעיקר שמדובר בבית בשכירות או בבית שאינם מתכוונים להישאר בו זמן רב. ובכל זאת אותם אנשים מעוניינים לעצב פינת ישיבה או כניסה לבית באמצעות דק נעים שיאפשר מקום בו ניתן לשבת בערב, בסופי שבוע ובסוף היום וגם יהווה אלמנט עיצוב מרהיב לכל דבר.

דק סינטטי – פתרון מושלם !

במצב כמו שהזכרנו קודם, הדק הסינטטי מהווה פתרון נוח ויעיל וזאת משום שהדק הסינטטי מאפשר הרכבה קלה של לוחות העץ ועם הדרכה נכונה גם הרכבה בשיטת עשה זאת בעצמך. את לוחות העץ מרכיבים בקלות על גבי השטח. הדק הסינטטי למרות מחירו הזול נחשב עמיד מאד כלפי מים, וניתן לרצף עימו גם מסביב לבריכות, ג'קוזי, בריכות נוי ומשטחים חיצוניים. מלבד זאת הוא עמיד בפני מפגעי הסביבה ונגד חרקים וטרמיטים שדווקא אוהבים להזיק יותר לחומר העץ הטבעי היקר יותר והלא סינטטי.

תחזוקת העץ הסינטטי

עוד אחד מהיתרונות שבהרכבה הדק הוא חוסר המחויבות כלפיו, משמע – מלבד היות הדק השקעה כספית שאינה גדולה, אין צורך לתחזק את הדק הסינטטי פעם בשנה כמו דק רגיל, ולכן הוא אינו דורש השקעה. כאשר מדובר בבית שאינו שלנו אנו יכולים להסתפק בניקוי הדק באמצעות הברשה של הדק אחת לשנה (ניקוי עם חומרי ניקוי רגילים כמו גם חומר לניקוי רצפות).

היכן ניתן להשיג דק סינטטי ?

דק מסוג זה ניתן להשיג בחנויות ורשתות גדולות המייבאות דק סינטטי שמגיע בדרך כלל מארצות הברית, שם מיוצר הדק על ידי דחיסת חתיכות עץ שנותרו מתעשייה ואוגדו יחדיו ונדחסו ללוחות עץ – מה שהופך את הדק לידידותי לסביבה משום שלא נכרתים עצים נוספים ליצורו. בנוסף קיימים אנשי מקצוע שיכולים לספק את הדק הסינטטי, לעזור בהרכבתו ולתת ייעוץ לאלה מאיתנו המעוניינים לבנות לבד את הדק או להרכיב את הדק בצורה מקצועית. בכל מקרה חשוב למצוא חברה איכותית המאפשרת דק סינטטי באיכות מעולה ושירותי תיקונים במידה ואתם זקוקים לשירות מסוג זה. הדק הסינטטי מגיע במגוון צבעיים ועוביים שונים, חברה טובה, מקצועית ואיכותית למכירת דק סינטטי תחזיק במרכולתה מגוון רחב של אפשרויות ועיצובים לבחירתכם.