ג׳קוזי קבוע או ג'קוזי נייד ?

הטכנולוגיה בעולם מערכות הג'קוזי הביאו בשנים האחרונות להתלבטות שלא היתה קיימת עד לפני שנים מעטות: מה עדיף, ג'קוזי קבוע או ג'קוזי נייד? הנה כמה יתרונות וחסרונות של כל אופציה

מערכות ג'קוזי ביתיות הפכו בשנים האחרונות למחזה נפוץ בבתים רבים. החידוש הזה בנוף הישראלי לא היה כזה נפוץ עד לפני עשרים ושלושים שנה, בעת שג'קוזי היה מותרות לעשירים מופלגים בלבד.

אין ספק כי התחרות עשתה טוב לצרכן בענף מערכות הג'קוזי הביתיות – היא הוזילה אותן משמעותית ולמעשה הנגישה אותה לכלל הציבור, כאשר בני מעמד הביניים ואפילו למטה מכך יכולים היום להרשות לעצמם סוגים שונים של מערכות ג'קוזי לבית, הגינה או המרפסת.

התחרות בין היצרנים והחברות עשתה עוד משהו חשוב לענף הזה: היא פיתחה את הטכנולוגיה הענף, כך שמגוון המוצרים ושיטות הייצור השתכללו. כך נוצר מוצר חדש בענף הג'קוזי – ג'קוזי נייד.

עם התבססות הג'קוזי הנייד – בעיקר ג'קוזי מתנפח – נוצרה התלבטות חדשה בקרב הצרכנים: מה עדיף, ג'קוזי או ג'קוזי נייד? התשובה הקצרה היא שזה תלוי בהעדפות של כל צרכן. התשובה הארוכה יותר היא שלכל אופציה יש יתרונות וחסרונות.

ג'קוזי חיצוני

ג'קוזי חיצוני

ג'קוזי קבוע – יתרונות וחסרונות

ג'קוזי קבוע הוא הטכנולוגיה הוותיקה יותר בהשוואה הזו – ישנן מערכות ג'קוזי קבועות מזה כבר עשרות שנים. למערכת ג'קוזי קבוע יש כמה יתרונות ברורים: עמידות גבוהה יותר של החומרים המייצרים אותה, מגוון גדול יותר של דגמים וגדלים והיכולת לבצע התאמה אישית לשטח המיועד להצבת ג'קוזי קבוע בביתך, בגינה או במרפסת.

בצד החסרונות של ג'קוזי קבוע ניתן למצוא קודם כל את המחיר הגבוה יותר יחסית, בוודאי ביחס לזה של ג'קוזי נייד, וכן את העובדה שהוא תופס שטח קבוע מתוך הבית, הגינה או המרפסת בו הוא מוצב. שטח זה לא יכול להיות מנוצל לשום שימוש אחר, לאחר הצבת ג'קוזי קבוע בתוכו.

ג'קוזי נייד – יתרונות וחסרונות

ג'קוזי נייד הוא טכנולוגיה חדשה יחסית, כאשר בעיקר מדברים על ג'קוזי מתנפח כאשר מדברים על ג'קוזי נייד.

היתרון הגדול של ג'קוזי נייד הוא קודם כל במחירו הזול יותר ביחס לזה של ג'קוזי קבוע, וכן העובדה כי כשמו כן הוא – נייד, ולכן ניתן להזיזו ממקום למקום באופן כזה שניתן לנצל את השטח שהוא תופס לשימושים שונים.

אם אכן מדובר גם בג'קוזי נייד מסוג מתנפח, אזי גם ניתן לקפל ולאחסן אותו כך שלא יתפוס שטח כלל, מלבד שטח האחסון שלו.

חסרונותיו של ג'קוזי נייד נעות בחומרי הייצור שלו, שפחות עמידים, מה שהופך אותו למועד לתקלות ולפגיעות באופן רחב יותר מאשר ג'קוזי קבוע. כמו כן, מדובר בדרך כלל במגוון קטן יותר של דגמים ומוצרים ביחס לאלו של ג'קוזי קבוע. ג'קוזי נייד גם נחשב ל"פחות יוקרתי", ויותר עממי. יש שיראו בתכונה זו יתרון – תלוי בנקודת המבט, כמובן.

אין ספק כי תעשיית מערכות הג'קוזי התפתחה, וכעת היא מציעה מגוון של יתרונות וחסרונות עבור ג'קוזי קבוע ועבור ג'קוזי נייד. כל אחד לפי העדפותיו יחליט אילו יתרונות מדברים אליו יותר, ויחליט על איזו מערכת כדאי לרכוש.

הזמינו מסאג' עוד היום:
הדגמה תוכן הדגמה תוכןהדגמה תוכןהדגמה תוכןהדגמה דגמה תוכןהדגמה
צור קשר חייג עכשיו