ג׳קוזי מתנפח

ג׳קוזי מתנפח – יתרונות וחסרונות

ג'קוזי היה ונשאר חלום "רטוב" (תרתי משמע) של הרבה אנשים, שרוצים להביא לביתם את החוויה של הפסא המפנק שקיבלו באתר נופש או בבית ספא ועיסוי. למרות ההוזלה הגדולה במחירים של מערכות ג'קוזי בעשור האחרון, עדיין מדובר בהוצאה ניכרת של כסף, הנמדדת בחמש ספרות. רוצים ג'קוזי איכותי וזול? הנה היתרונות והחסרונות של ג'קוזי מתנפח

אחד מסמלי הסטטוס של שנות השמונים של המאה הקודמת, עבור העשירון העליון, היה הצבת מערכת ג'קוזי בבית. אותן מערכות שהיו נפוצות בבתי מלון ובאתרי נופש, היו יקרות להחריד, ובאמת רק עשירים מאוד יכלו להרשות לעצמם לרכוש אותם לביתם הפרטי.

ג'קוזי מתנפח

ג'קוזי מתנפח

אולם מאז שנות השמונים של המאה הקודמת בעבעו הרבה מים בג'קוזי, ומערכות ג'קוזי ביתיות הפכו למראה נפוץ גם בבתים של רבים מבני מעמד הביניים ואף למטה מכך, הודות לתחרות הגדולה מהארץ ומחו"ל על כיסו של הצרכן.

ג'קוזי לבית, שהיה "חלום רטוב" תרתי משמע, עבור ישראלים רבים – הפכך לנגיש בזכות אותה תחרות וחשיפת הצרכנים לייבוא זול יחסית מחו"ל.

ועדיין, מדובר בהוצאה כספית ניכרת, לפעמים בגובה של חמש ספרות – כלומר, מעל 10,000 שקלים. מה עושים? איך מממשים את החלום של ג'קוזי בבית בלי לקרוע את הכיס? אחת האלטרנטיבות שצצו בשוק, אשר תרמה גם היא לירידת המחירים הכללית של מערכות ג'קוזי בכלל – היא האפשרות להציב ג'קוזי מתנפח אצלך בגינה, במרפסת או בבית.

גקוזי מתנפח

גקוזי מתנפח

מה היתרונות והחסרונות של ג'קוזי מתנפח?

ג'קוזי מתנפח – יתרונות

היתרון הגדול של ג'קוזי מתנפח הוא כמובן מחירו הנמוך משמעותית ביחס לזה של ג'קוזי קבוע. מדובר בהוצאה של עד כמה אלפי שקלים בודדים, בדרך כלל פחות מ-5000 שקלים.

יתרון נוסף הוא כמובן הניידות שלו: ניתן למקם ג'קוזי מתנפח במיקומים משתנים, לפי הצרכים המשתנים של הצרכן. זאת בניגוד כמובן לג'קוזי קבוע, אשר ברגע שמתקינים אותו, זה מיקומו הסופי.

יתרון שלישי של ג'קוזי מתנפח הוא היכולת לרוקן ולקפל את הג'קוזי המתנפח, ולאחסן אותו במחסן – כך שניתן להשתמש בכל עת שתרצו בשטח שהוא תופס לצורך שימושים אחרים.

ג'קוזי מתנפח חיצוני

ג'קוזי מתנפח חיצוני

ג'קוזי מתנפח – חסרונות

ג'קוזי מתנפח עשוי מגומי מחוזק ולכן הוא נחשב לעמיד, אבל העמידות שלו לעולם תהיה חלשה יותר ביחס לזה של ג'קוזי קבוע. תמיד ישנה סכנה של היווצרות חורים (פנצ'רים) בג'קוזי המתנפח, מה שיכול לגרום לדליפות מים ולנזקים למערכת הג'קוזי עצמה.

חיסרון נוסף הוא הוא המגוון המצומצם למדי של דגמים, צורות וגדלים ביחס לזה שיש עבור מערכות ג'קוזי קבועות.

חיסרון נוסף עשוי להיות בכך שזמן ההרכבה והפירוק הינו ארוך יחסית, ויש לעשותו בכל פעם שמתכוונים לפרק ולהרכיב את הג'קוזי המתנפח.

כמו לכל דבר, גם עבור ג'קוזי מתנפח יש יתרונות וחסרונות. שיקלו היטב את היתרונות והחסרונות – ואם מצאתם שהיתרונות עולים על החסרונות, אל תשכחו לבצע סקר שוק ובדיקת מקיפה של חוות הדעת על הספקים השונים של ג'קוזי מתנפח, בטרם תזמינו את הג'קוזי המתנפח הרצוי לכם.

הזמינו מסאג' עוד היום:
הדגמה תוכן הדגמה תוכןהדגמה תוכןהדגמה תוכןהדגמה דגמה תוכןהדגמה
צור קשר חייג עכשיו