ג׳קוזי לצימר – חייב שיהיה איכותי עם אחריות ארוכה

צימר הוא השקעה של מליוני שקלים, שצריכה להחזיר את עצמה על ידי השכרת הצימר או הצימרים לתיירות פנים וחוץ. כיום חלק מהסטנדרט של כל צימר, שבלעדיו החוויה אינה שלמה, הינו הצבת ג'קוזי לצימר. אולם מכיוון שיש מגוון רחב של מערכות ג'קוזי לצימר, חשוב להקפיד על האיכות ועל אחריות היצרן, כדי לשמר את החוויה לשנים רבות

עד לפני שלושה עשורים, ענף התיירות בישראל התבסס בעיקר על בתי מלון, בתי הארחה וכפרי נופש. הקונספט של חדרים להשכרה, הידועים בכינויים הגרמני "צימר", החל לתפוס תאוצה ופופולאריות בשנות השמונים של המאה הקודמת – והפכו מאז למחזה נפוץ, בעיקר ביישובים הכפריים בישראל.

כיום בישראל יש אלפי יחידות של צימרים להשכרה, כאשר חלקם צימר בודד בבעלות פרטית, וחלקם קומפלקס של צימרים בבעלות פרטית או יישובית.

השקעה בהקמת צימר או צימרים היא השקעה כבדה של כמה מיליוני שקלים, שלא מסתכמים רק בהקמת המבנה: יש חשיבות לעיצוב, לאופן הבנייה המיוחד (לפעמים בעץ, למשל), לתשתיות התיירות שמסביב (כמו בריכה למשל) וכמובן לשיווק והפרסום של הצימר.

אז נכון שכל צימר נבדל אחד מהשני במראה, בגודל ובעיצוב, ויש מגוון בלתי נגמר של צימרים לפי תחומים ונושאים אפילו, אבל נראה כי אחד האביזרים שהפכו לסטנדרט בכל צימר כמעט הינו ג'קוזי לצימר.

מכיוון שתעשיית מערכות הג'קוזי גם היא מגוונת וגדולה, עם מבחר גדול ומגוון של מערכות ג'קוזי בכל מיני עוצמות, צורות וגדלים – יכולה להיות למי שמתעתד להקים צימר או שהינו בעל צימר התלבטות רצינית באיזה ג'קוזי לצימר לבחור.

איך בוחרים נכון ג'קוזי לצימר, שישרת את בעליו שנים רבות?

ג'קוזי לצימר – איכות

חשוב לא לשקול רכישת ג'קוזי לצימר רק דרך החור שך הגרוש. כן, המחיר חשוב והוא שיקול מרכזי בעת בניית התקציב כולו של הקמת הצימר או שדרוגו – אבל לפעמים הזול עלול לעלות ביוקר בהמשך.

לכן חשוב לבדוק את האיכות של הג'קוזי המיועד, אם באמצעות בדיקת רקע על החברה המייצרת ועל המוניטין שלה, ואם באמצעות בדיקת חוות דעת משתמשים דרך האינטרנט. כדאי לבדוק חוות דעת הן של בעלים של מערכות ג'קוזי מבית היוצר של אותה חברה, והן של משתמשים בפועל של המערכת – תיירים שהשתמשו בה באתרי נופש אחרים.

ג'קוזי לצימר – אחריות ארוכה

עוד קריטריון חשוב שפחות מדברים עליו בעת בחירת ג'קוזי לצימר הוא אחריות היצרן. לפעמים מערכות ג'קוזי סטנדרטיות באות עם אחריות רגילה למספר שנים בודדות.

אולם ג'קוזי לצימר הוא ג'קוזי שבהגדרה הולך להיות בשימוש גבוה, כמעט יומיומי. לכן חשוב לבדוק עם הספק או היצרן האם ניתן להאריך ולהרחיב את האחריות הניתנת עבור המערכת.

גם אם היצרן או הספק לא יכולים להאריך ולהרחיב את האחריות, ניתן אולי למצוא נותני שירות חיצוניים שיתנו לכם שירותי אחזקה ותיקון במחירים קבועים מראש, על מנת לדאוג שמערכת ג'קוזי לצימר שרכשתם תפעל לשביעות רצון התיירים ושלכם למשך שנים רבות.

מקימים צימר? שוקלים לשדרג צימר קיים? אל תשכחו להציב בו ג'קוזי לצימר!