ג'קוזי חווית ספא ביתית

הג'קוזי זוכה כבר שנים רבות למעמד של חוויה אקסלוסיבית המעניקה לנו תחושה ממריצה, בריאה, מלאת שלווה ונדירה בעונג שלה. נהוג היה לחכות להנאת הג'קוזי עד לחופשה הקרובה בצימר יוקרתי או במלון מובחר. לא עוד, כיום הצרכן הישראלי יכול לבחור בין תצורות ג'קוזי שונות, גדלים שונים, וחוזקות של זרמים ומשאבות ליצירת החוויה היחודית בחצר ביתו, במרפסת, על הג או בפנים הבית. האפשרות של כולנו לקבל את חוויה הג'קוזי בבית, מתי ואיך שנרצה מעלה באופן משמעותי את איכות החיים האישית, ובתורה היא מתרגמת לתקשורת טובה ומהנה יותר בין בני המשפחה והחברים המוזמנים לחווית אירוח אחרת. בבחירת ג'קוזי מעולה אנו ממליצים לבחור במשווק אמין ומוכר המציע לכם גם אחריות רחבה ואמינה, גם צוות מתקינים מנוסה ופדנטי, וגם חברה מוכרת ומובילה בתחום שמייצרת את מערכת הרחצה, המשאבות, וראשי הזרם.

ג'קוזי בבית- אפשרויות מיקום שונות

ישנו הבדל בין התקנת ג'קוזי בחצר על פני הקרקע לבין התקנתו במרפסת, על גג או על רמפה אחרת. התקנה על משטח נישא דורשת חישוב מדויק של העומסים על מנת להמנע מסכנת קריסה, בנוסף במיקום הג'קוזי בקומה גבוהה יש צורך במנוף מה שמייקר במעט את הוצאות ההתקנה. על מנת להחליט על המיקום המושלם עבורכם יש קודם כול להחליט על הפונקציה של הג'קוזי, האם אתם רוצים שהג'קוזי יענג גם חברים המוזמנים אליכם או שמא זהו ג'קוזי פרטי בלבד למשפחה, האם הג'קוזי ימוקם בחוץ או בתוך הבית, מהי כמות האור הטבעי שהוא זוכה לו, האם ישנו עץ משיל עלים בקירבה הישירה, האם ישנו קן תשתית מים זמין וקרוב, האם ישנו גג או חיפוי מעליו, ולכמה אנשים הוא צריך לשמש מקסימלית בו זמנית? התשובות לשאלות אלו יסייעו באיתור המקום הנכון עבור הג'קוזי הפרטי שלכם.

תחזוק וניקיון

את מי הג'קוזי מחליפים בערך פעם בחצי שנה, ולא פחות מהמצוין בהוראות היצרן. את הג'קוזי מתחזקים בתכשירים יעודיים המחסלים את הסיכונים המצטברים בסרקולציה של המתקן, אם על ידי גז אוזון הפוגע בהצטברות בקטריות במסעפים מרכזים ואם על ידי חומרים נוספים הפועלים לכול אורך הצינור. התקנה מדויקת לתנאי החלל והקרקע, חיבור בטיחותי לתשתיות החשמל והמים, והקפדה על הוראות התחזוק יתנו לכם חווית מקרבת ומלאת עונג של ג'קוזי ביתי, חסכוני, שיעסה כול שריר בגופכם, וישיב לכם חיוניות דרושה.