ישנו סיכוי מאד טוב שגם אתם תמצאו שימוש נאות באפשרות לנייד את הג'קוזי מנקודה אחת לשנייה, אשר תורמת לו ערך מוסף. היתרונות של ג'קוזי נייד נובעים מהעובדה שניתן להעבירו לכל מקום שהוא בבית, בין אם במרפסת, בגינה או בחלל פנים הבית. ההעברה של הג'קוזי היא פשוטה, מהירה וקלה ואיננה כרוכה במאמצים גדולים. לא מעט לקוחות שואלים מדוע ג'קוזי כמעין זה הוא חיוני, שכן הם מאמינים כי לג'קוזי יש רק מקום אחד. אומנם נכון שג'קוזי הוא לא מוצר המחייב ניוד ברמה היום יומית, ויש לזכור כי הניידות היא לא היתרון היחיד של ג'קוזי נייד והמרכזי ביותר שלו.

ג'קוזי לגינה

יתרון הניידות

יחד עם זאת ולמרות שהניידות של הג'קוזי היא ערך מוסף בלבד, בכל זאת מדובר ביתרון די משמעותי ביחס לכל ג'קוזי מסוג אחר. כבר מההתחלה ניתן להבחין או להכיר ביתרון הניידות. בזכות היותו נייד, הג'קוזי מעניק לכם אפשרות להתקינו בצורה נוחה, קלה ומהירה מבלי הצורך העבודות הכנה של תשתיות. אם ברצונכם לרכוש ג'קוזי נייד תוכלו לקבל את כל המערכת בצורה מיידית כבר מחר. מה יש בכל זאת להכין? למען האמת, כלום. מה שצריך לוודא הוא כי המשטח שעליו יוצב הג'קוזי הוא ישר, ישנה גישה לצינור וחיבור לחשמל רגיל.

מערכות ספא

יתרונות נוספים של ג'קוזי נייד

אין צורך בנוסף לחשוש מעלויות ההתקנה, שכן עם ג'קוזי נייד תוכלו ליהנות ממחיר שכולל כבר בתוכו את עלויות ההובלה וההתקנה. יתרון נוסף של ג'קוזי נייד הוא שניתן למקם אותו במרפסת או בגינה אשר יוצאת מן הסלון. כל המשפה במקרה זה יכולה ליהנות מדי יום ביומו מחוויית הרחצה בג'קוזי המפנק. לאחר מספר שנים שהילדים גדלו ועזבו את הקן, נותרתם לבדכם, ובכן זאת לא מדויק אם יש לכם ג'קוזי בבית. ניתן להעבירו אל המרפסת ולטבול בו מדי כל בוקר לאחר שינה נעימה.
ישנו מגוון רחב של רעיונות וסיבות למיקום החדש של הג'קוזי כמו למשל העברתו אל פינה אחרת בגינה או למרפסת מקורה בעונת החורף.