ג'קוזי לגינה

גם אתם מעוניינים ברכישת ג'קוזי לגינה? גם אתם חשים שהמבחר גדול וקשה לדעת מה באמת מתאים לצרכים שלכם? כאן – נעשה מעט סדר בבחירה שלכם, ונסייע לבחור ג'קוזי לגינה אשר יתאים עד מאד למרחב החיצוני שלכם.

התייעצו עם השרברב (אינסטלטור) שלכם

חשוב להתייעץ איתו כי רק הוא מכיר היטב את הצנרת הביתית שלכם, והוא יוכל לספק לכם מידע מעולם המושגים שלו, שיהיה קיים גם בחנות הג'קוזי: סוג משאבת מים נחוצה, אופן התקנת הג'קוזי: מעל הקרקע או חצוב בקרקע, ועוד. עם מידע שכזה תוכלו לגשת לבחור באחריות ג'קוזי לגינה, וגם אז – רק לאחר שווידאתם מהן המידות המתאימות להצבתו בחצר: אורך, רוחב, או קוטר מעגלי, במידה ותתעניינו בג'קוזי שכזה.

התייעצו עם אנשי המכירות בחנות

בחנות, אנשי מכירות בעלי ידע רב ישמחו לסייע לכם לבחור ג'קוזי. הם יחדדו את המידע שהעניק לכם האינסטלטור שלכם, ויסייעו לכם לבחור דגם יפה ומפנק במיוחד. ניתן מידע שסתר את הנחיותיו של האינסטלטור? תתקשרו אליו ותוודאו שהבחירה שהומלצה לכם בחנות אכן מתאימה לכם. בסופו של דבר, חשוב לבחור בדגם מתאים, יפה, מזמין, אשר מתאים להצבה בחצרכם ולחיבור לצנרת הביתית שלכם.

המתינו להתקנה מטעם החנות

החנות צפויה לשלוח צוות התקנה – לאחר הקנייה. הצוות יתקין לכם את הג'קוזי, וחשוב שזה ייעשה אך ורק על ידיו על מנת שהאחריות למוצר תישמר ולא תפוג. התחוללה בעיה לאחר ההתקנה? צוות החנות פתוח לשיחות טלפון וילווה אתכם עד לפתרון הבעיה.

שירותי החנות

· פתרון תקלות בג'קוזי שנרכש.

· עדכון לגבי מוצרי ספא חדשים מטעם החנות.

· ייעוץ בקניית ג'קוזי ראשון.

· ליווי צמוד של כל לקוח ולקוחה עד לקנייה.

· ליווי צמוד של לקוח קיים עד לפתרון בעיה בג'קוזי.

החנות משרתת את כל סוגי הלקוחות – חדשים וקיימים כאחד, ומספקת בעבורם את כל שנדרש לפתרון בעיות שנתגלו בג'קוזי. חשוב לעמוד בקשר רציף עם החנות גם בנושא התקני ספא חדשים שיצאו על מנת שתישארו מעודכנים ותוכלו אף לשדרג ג'קוזי ישן – במידה ויש לכם, ולהחליפו בדגם בוטיק חדש המחכה אך ורק לכם.