ג'קוזי- זרמים קטנים, חמימים ומענגים

רוצים לשפר ולשדרג את איכות החיים? רוצים ליצור לעצמכם אזור נוחות אולטימטיבי? ג'קוזי עשוי להיות התשובה לשאלות אלה. לבד מהסגולות הבריאותיות של השהייה בג'קוזי, המקלה על מתח השרירים ומרגיעה את הגוף ואת הנפש, יש לבילוי בו גם חוויה מהנה ומענגת- אישית או זוגית ורומנטית. לג'קוזי יש גם ממד דקורטיבי בין אם הוא מותקן בחצר, במרפסת, בתוך הבית או על גגו.

סוגים שונים ומגוונים

ניתן ליהנות מג'קוזי שמהווה יחידה נפרדת (מערכת סגורה) שניתן למלא בה מים ולרוקן ממנה מים באמצעות פתח ניקוז המצוי בתחתיתה או באמצעות משאבה טבולה. מדובר במוצר שההנאה והתועלת ממנו מובטחות בעוד עלויות השימוש בו זולות. קיים מגוון גדול של מערכות ודגמים במבחר מידות עם שיטות סינון שונות. מדובר במערכת שעלות תחזוקתה אינה גבוהה אבל חשוב להקפיד עליה, במיוחד על האיזון הכימי של המים בפילטרים ועל ניקיון תדיר וסדיר של המסננים.

הג'טים

מספר הג'טים, גודלם ומיקומם, עשויים להשפיע על חוויית המשתמש. רצוי ומומלץ לבחור מערכת אשר מיקום הג'טים בה וגודלם מאפשרים להפיקו למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בה, מערכת המאפשרת עבודה טובה של הזרם על קבוצות שרירים רבות במהירות ובלחצים שונים. על מנת לקבל תמורה מלאה לכסף שלכם מומלץ לקבל ייעוץ מנציג שירות מקצועי שיסייע לכם לאפיין ולהגדיר את היקף ואת אופן השימוש במערכת הג'קוזי.

שילוב המועיל והמהנה

ג'קוזי משלב הנאה ותועלת. המים החמים מרחיבים את כלי הדם ובכך מסייעים לזרימה טובה ולהפחתת לחץ דם. תחושת הנעימות המתפשטת בגוף בעת השהייה בג'קוזי נובעת מכך. הזרם שיוצא מהג'טים הוא לא רק נעים הוא גם אפקטיבי מאחר שהוא מסייע להרמת הגפיים ובכף מפחית את משקל הגוף בכלל ואת העומס מהלב ( בכ- 20% ) בפרט. המים החמים גורמים להזעה שמסייעת לזיקוק הרעלים מהגוף. מחקרים שונים שנערכו במקומות ובזמנים שונים הראו מספר השפעות מבורכות של שהייה בג'קוזי לרבת הורדת רמת הסוכר אצל מי ששהו במים החמימים של הג'קוזי בין רבע לחצי שעה ביום. תוצאות חיוביות נוספות: הקלה על כאבי גב, הפחתת מתחים נפשיים, שיכוך כאבי בטן ושרירים ועוד. קיימת אפוא השפעת "שרשרת" על הגוף ועל הנפש כאשר רגיעה גופנית ונפשית מעוררת פעילות רציפה וחלקה יותר של כלל המערכות בגוף.