מי לא מדמיין לעצמו חופשה חלומית, בגליל או ברמת הגולן בצימר טובל בירק, משקיף אל החרמון ואל שרשראות ההרים התכולים, הגינה משופעת פרחים ובקצה הדק הבנוי עץ שוכן לו ג'קוזי, חם ובמבעבע ומזמין, לישיבה מלווה בשתי כוסות שמפניה ובמבט אל הנוף ואל האופק הרחוק.

לא רק בחופשה:

אין שום סיבה בעולם שלא תוכלו ליהנות גם אתם מאותו הפינוק גם בבית. ג'קוזי הוא עולם ומלואו, ניתן למקם אותו באמבטיה לשימוש פרטי ואינטימי, להירגעות אחרי יום עבודה ולפינוקים אישיים לבני הזוג. ג'קוזי גם מהווה למעשה אמבט רחב ידיים שהשימוש הכללי בו הוא נוח ופרקטי לשימושים רבים במקלחת ולאמבט.

גם בחצר וגם בגג:

ניתן למקם ג'קוזי גם בחצר ולא רק בפנים הבית, אז ניתן לעשות בו שימוש בכל מזג אוויר. בלילות קרירים תוכלו להתחמם במימיו החמים והמבעבעים של האמבט החם ובימות הקיץ תוכלו ליהנות מן האוויר הפתוח, כאשר רגליכם משתכשכות במים. מיקום הג'קוזי בחצר יכול לשמש גם סיבה לעריכת מסיבות חברים וטבילה משותפת במים. אם הג'קוזי צמוד לבריכה, מה טוב וגם אם לא, הרי שהוא אטרקציה בפני עצמה. ניתן אף למקם ג'קוזי על גג הבית, במרפסת או בכל פיסת שטח פנויה אשר יש לכם בבית.

דגמים וסוגים:

ג'קוזי מגיע בדגמים מדגמים שונים, ישנו ג'קוזי העומד כולו כולל הקירות שלו מחוץ לפני השטח והכניסה אליו היא באמצעות מדרגות קטנות, יש ג'קוזי אשר ניתן למקמו בעומק פני השטח כך שהשפה של האמבט החם היא בגובה הקרקע או הרצפה.

סוגי הנעה:

ישנם סוגים מגוונים של אמבטיות ג'קוזי המופעלים בהנעה שונה, חלקם חשמליים, חלקם היברידיים ובעלי מנגנוני ניקיון פנימי עצמיים. תחזוקה של ג'קוזי אינה מסובכת ודורשת בסך הכל החלפה של פילטרים לניקיון אחת לשנה ולא יותר מכך ואתם יכולים בפשטות בנוחות ובקלות ליהנות מאמבט חם ומבעבע כאילו הייתם בחופשה בצימר בגליל.

שימוש ביתי:

אין סיבה לחכות לחופשה המשפחתית הבאה, ניתן לרכוש ג'קוזי לשימוש ביתי באופן פרקטי בהתאמה למידות הבית ובאופן נוח ופשוט לתפעול ולאחזקה.